10222019سه شنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۸۰۴۱۴3919

سفرهای استانی دکتر حمید بنی تمیم همچنان ادامه دارد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

با توجه به این که قرار است چهارشنبه 26 تیرماه 1398 مجمع عمومی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران جهت انتخاب رئیس برگزار شود ؛ بر همین اساس دکتر حمید بنی تمیم یکی از کاندیداهای ریاست این فدراسیون از روز چهارشنبه 5 تیرماه سفرهای استانی خود را آغاز نموده است .

به گزارش شوش نیوز ؛ دکتر بنی تمیم سفرهای استانی خود را با رفتن به استان های «گیلان ، قزوین و مازندران » سه استان شمالی آغاز کرد و امروز جمعه ساعت 10 صبح در دومین سفر خود به خراسان رضوی رفت و پس از زیارت حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) ، با دکتر سید مسعود ریاضی رئیس هیئت کشتی خراسان رضوی و اعضای هیئت رئیسه از نزدیک دیدار نمود و با مشکلات کشتی این استان از بیش از پیش آشنا شد .

وی پس از این دیدار با حضور در خانه ی کشتی مشهد مقدس با برخی از مربیان و ورزشکاران دیدار نمود و با آنها در مورد اهداف خود حدود دو ساعت صحبت کرد و نماز جماعت را در کنار ورزشکاران گذراند .


دکتر حمید بنی تمیم متولد شیرمردی از شوش است که در سال  سال 1358 دیده به جهان گشودو از سال 1371 زیر نظر استاد غضنفر جودی«پدر کشتی شوش» فعالیت خود را در کشتی و در باشگاهی کع قبلا به نام باشگاه ورزشی استقلال بود آغاز کرد و در سال 1376 برای اولین بار به اردوی تیم ملی کشتی در رشته ی فرنگی دعوت شد . از سال 1376 تا 1385 به مدت 9 سال در معیت تیم ملی موفق شد نفر سوم بزرگسالان آسیا در سال 2004 میلادی و علاوه بر آن یک مدال طلا و یک مدال نقره در مسابقات جهانی دانشجویان  ـ یک مدال طلا و یک مدال نقره در مسابقات قاره ی بزرگ آسیا  و چند مقام قهرمانی در مسابقات کشوری را به دست آورد که بهترین  این عناوین ، مدال طلای جام اوین در کشور لهستان است .


دکتر حمید بنی تیم در سال 1385 به استخدام سازمان تربیت بدنی سابق و وزارت ورزش و جوانان کنونی در آمد و جزو معدود نفراتی است که  که از بدو ورود به استخدام رسمی در آمد و جالب تر این که از همان ابتدای استخدام توسط گرشاسبی که آن موقع مدیر کل اداره تربیت بدنی خوزستان بود به عنوان رئیس اداره ی تربیت بدنی شوش منصوب شد .اما چون  مشغول به تحصیل بود بارها قصد استعفا از مسئولیتی که به وی محول شده بود را داشت و گرشاسبی به شرط این که بنی تیم به اهواز رفته و با عنوان مشاور در کنار ایشان فعالیت داشته باشد با استعفای بنی تمیم موافقت نمود .پس از یک سال به عنوان معاون مدیر کل به مدت 2 سال و نیم مشغول به کار شد و در این مدت فعالیت های قابل توجهی از خود به جا گذاشت و همین کارهای خود باعث شد مورد توجه خادم قرار گیرد و با پیشنهاد ایشان  به فدراسیون کشتی دعوت شد .


از بدو ورود به فدراسیون کشتی ، به توصیه ی  خادم  ، یک بازنگری در شرح وظایف پرسنل فدراسیون به عمل آمد و شرح وظایف تدوین شد. با توجه به این که حجم کار هم چندین برابر شده است اما کاری روی زمین نماند و خدا را شکر در این یک سال و نیم کسی در سفرها جا نماند و اعزام ها همه انجام شد. اردوها چندین برابر شده است و الحمدلله نتایج خیلی خوبی گرفته شد . دکتر حمید بنی تمیم پله های ترقی را طی نمود و در کارنامه ی خود عناوینی نظیر « دبیر ، نایب رئیس و سرپرست » فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی را یدک می کشد و الان یکی از کاندیداهای رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی است و با شناختی که از ایشان دارم اگر مورد اعتماد رأی دهندگان  قرار گیرد  ، چون گذشته که کارنامه اش درخشان است ، تحولی در کشتی ایران  هم در رشته ی فرنگی و هم رشته ی آزاد به وجود خواهد آورد . ان شاالله .

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست