07242019چهارشنب
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۸۰۱۲۲3730

دکتر حمید بنی تمیم به عنوان رئیس هیئت اندیشه ورز قشر بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه ی شهرستان شوش منصوب شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 22 فروردین ماه 1398 هم زمان با میلاد حضرت امام سجاد(ع)  طی حکمی دکتر حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران به عنوان رئیس هیئت اندیشه ورز قشر ورزشکاران سپاه  ناحیه ی شهرستان شوش منصوب شد .

به گزارش شوش نیوز ، حاج رضا محمود خانی مدیر کانون بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه ی شهرستان شوش ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد پر خیر و برکت حضرت امام سجاد(ع) به دلایل پیشنهاد دکتر بنی تمیم به عنوان رئیس هیئت اندیشه ورز  قشر ورزشکاران گفت : دکتر حمید بنی تمیم از روز اول فردی بدون حاشیه بوده و قبل از این مندارج قهرمانی در سطح کشور و آسیا را طی نماید یک پهلوان متواضع بوده و همیشه شهدا را قهرمان واقعی دانسته است .


وی افزود : دکتر بنی تمیم  از نظر مدیریتی از زمانی که به عنوان رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان شوش منصوب شد و پس از آن به استان رفت و در ادامه به عنوان «دبیر و نایب رئیس » فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی انتخاب شد و اکنون هم سرپرستی این فدراسیون را بر عهده داشته و دارد همیشه تحول و توسعه را در کارنامه ی درخشانش دیده ایم و از همه مهمتر هیچ وقت عجب مسئولیت وی را مغرور نکرده است و بی شک کسی که این همه فاکتور مثبت را در خود جمع کرده باشد و هیچ وقت تبعیض و یا بی عدالتی در کارش نباشد بی شک مورد توجه و مقبولیت و محبوبیت می باشد ، لذا ما هم  ایشان را صلاح دیدیم که به عنوان رئیس هیئت اندیشه ورز قشر ورزشکاران شهرستان شوش به فرماندهی سپاه ناحیه شود پیشنهاد دهیم .


محمودخانی در تکمیل سخنان خود اظهار داشت : خوشبختانه این پیشنهاد هم مورد موافقت سروان پاسدار علیرضا ایمانی فرمانده سپاه ناحیه ی شوش و هم سروان پاسدار رضا باقری رئیس کانون بسیج ورزشکاران استان خوزستان قرار گرفت .

سروان پاسدار علیرضا ایمانی در جمله ای کوتاه گفت : دکتر حمید بنی تمیم فرزند همین شهرستان است و هر چند مسئولیتی در سطح کشور به عنوان سرپرست فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی را بر عهده دارد اما توان ایشان بالاتر از این عنواوین است و چون رضا محمودخانی هم فرد مناسبی را به عنوان رئیس هیئت اندیشه ورز قشر ورزشکاران را پیشنهاد داده لذا حکم ایشان  امضاء گردید .

حاج رضا محمود خانی در بخش دوم سخنان خود به معرفی امین دیناروند از قهرمان کشتی شهرستان شوش در سطح آسیا اشاره کرد  و یادآور شد : امین دیناروند نیز از کشتی گیران با اخلاق و بدون حاشیه ای است که در  رده سنی نوجوانان در مسابقات قاره ی کهن آسیا مقام قهرمانی را کسب نموده و چندبار در تورنمنت ها به اردوی تیم ملی هم دعوت شده است .

شایان ذکر است در این مراسم عظیم آل کثیر معاونت شهرداری حر و دومین داور ملی فوتبال شوش و هادی شوهانی از کشتی گیران دارای مقام کشوری نیز حضور داشتند .


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست