07232018دوشنبه
Last updateیکشنبه, 11 آوریل 3260 9pm

آشنایی با ورزش همگانی و کمیته های آن

مؤلف ـ عباس کرم الهی

در آغاز هر مقاله ای که به معرفی یک رشته ی ورزشی  اختصاص دارد ، می بایست به تاریخچه ی پیدایش آن در جهان اشاره کرد تا  اصل موضوع برای مخاطبین روشن تر و واضح تر باشد ، هر چند که در اکثر شهرستان ها علاقه مندان به ورزش همگانی  فکر می کنند این رشته فقط به پیاده روی خانوادگی خلاصه می شود .


شهروندان شوشی دل نگران نباشند ، قرعه کشی همایش پیاده روی شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز شنبه 28 اسفند 1395 ، قرعه کشی همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی شهرستان شوش که حدود 100 هزار نفر در آن شرکت کرده بود در دفتر رئیس اداره ی ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد .

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته عفاف و حجاب در شوش برگزار شد

مریم دیناروند ـ خبرنگار شوش نیوز

عکس ـ مریم حیدری نیا و مریم دیناروند

روز جمعه 25 نیرماه 1395 ساعت 7 صبح به همت بسیج جامعه ی زنان ناحیه ی مقاومت بسیج و با همکاری  « هیات رزمندگان اسلام، نیروی مقاومت بسیج و اداره اوقاف وامور خیریه، همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته عفاف و حجاب در شوش برگزار شد .

 

 

 

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی شوش همراه با پخش زنده از شبکه 3 سیما برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز جمعه27 اسفند 1395 در آخر جمعه ی سال در حالی که اعلام شده بود همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی از حرم مطهر حضرت دانیال نبی(ع) ساعت 7:30 شروع خواهد شد ، اما به تقاضای تهیه کننده ی برنامه تلویزیونی صبح و نشاط نیم ساعت زودتر آغاز شد .

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته ی جوان و میراث فرهنگی در شوش برگزار شد

عباس کرم الهی ـ خبرنگار شوش نیوز

روز جمعه 31 اردیبهشت 1395 ساعت 8 صبح به مناسبت هفته ی جوان و میراث فرهنگی همایش پیاده روی خانوادگی از پارک میراث تا محوطه ی باغ موزه ی شوش برگزار و به قید قرعه به 40 نفر جوایزی اهدا شد .

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت دهه ی فجر در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ عیسی کرملاچعب

روز جمعه 1 بهمن 1395 ساعت 8:30 صبح به همت اداره ی ورزش و جوانان و با مشارکت دانشگاه آزاد و شبکه ی بهداشت و درمان ، به مناسبت گرامی داشت دهه ی مبارک فجر ، همایش پیاده روی خانوادگی با شعار «جامعه ی سالم هاری از اعتیاد » از پارک میراث تا موزه ی شوش برگزار شد .

گزارشی از استخر شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز جمعه 27 شهریور 1394ساعت 18 برای بازدید از تنها استخر سرپوشیده ی شهر شوش و تفاوت آن با چند سال پیش به اتفاق عزت ناقوسی یکی از کشتی گیران به نام شوش که در ورزش باستانی هم فعالیت دارد به این مکان رفتیم .

 

 

 

به مناسبت هفته تربیت‌بدنی همایش پیاده‌روی خانوادگی در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز جمعه 30 مهر 1395 ساعت 8:30 صبح به مناسبت هفته ی تربیت بدنی و ورزش ، همایش پیاده روی خانوادگی به همت اداره ی ورزش و جوانان و با همکاری راهنمایی و رانندگی و اداره ی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری به مسافت 5 کیلومتر برگزار شد .

 

گفت و گو با شش نفر از دست اندرکان جشنواره زیبایی اسب اصیل عرب خوزستان

مصاحبه گر ـ عباس کرم الهی

در روز پایانی برگزاری نخستین جشنواره ی زیبایی اسب اصیل عرب استان خوزستان در سال 1394 که در ورزشگاه تختی شوش برگزار شد با 6 نفر از دست اندرکاران این جشنواره گفت و گوی کوتاهی را انجام داده ایم که در این خبر حاصل آن آمده است .

 

 

 

همایش پیاده روی گلگشت همراه با مسابقات پرتاپ حلقه و دارت در پارک میراث شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ روح اله سلیمانی مقدم

به همت هیئت جانبازان و معلولین اداره ی ورزش و جوانان و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران  ، اداره ی بهزیستی و هیئت وزرشی بیماران خاص ، به مناسبت هفته ی تربیت بدنی ، همایش پیاده روی گلگشت همراه با مسابقات پرتاپ حلقه و دارت در پارک میراث شوش برگزار شد .

شهرستان شوش یکی از قطب های ورزش سوارکاری خوزستان است

مصاحبه گر ـ عباس کرم الهی

به بهانه ی برگزاری جشنواره ی زیبایی اسب اصیل عرب استان خوزستان که به مدت دو روز در ورزشگاه تختی شوش برگزار شد گفت و گویی با فتاح کنعانی رئیس هیئت سوارکاری استان خوزستان انجام داده ام که حاصل آن را در این خبر آمده است :

 

 

 

استعفای مدیر مسئول شوش نیوز از دو عنوان هنری و ورزشی

مهدی کرم الهی ـ خبرنگار شوش نیوز

ساعت 8 صبح روز یکشنبه 24 مرداد 1395 مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز از دبیری هیئت ورزشی بیماران خاصی و پیوند اعضاء و داوطلبی عضویت در هیئت رئیسه ی انجمن هنرهای نمایشی خبرداد .

همایش بزرگ پیاده روی همگانی در شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در ششمین روز از دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی به همت اداره ی ورزش و جوانان و هیئت ورزش های همگانی ،  همایش بزرگ پیاده روی به مسافت 3 کیلومتر در شوش برگزار شد.

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست