02222019جمعه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

تیم قدرتمند استقلال شوش در گام اول مقابل ملی حفاری اهواز متوقف شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 14:10 روز دوشنیه 10 دیماه 1397 با حضور حدود 700 تماشاگر ، از سری مسابقات لیگ دسته ی سوم باشگاه های کشور ، تیم قدرتمند استقلال شوش در اولین هفته  میزبان ملی حفاری اهواز بود و با توجه به برتری در نیمه ی اول با نتیجه ی 1 بر 1 در بازی خانگی متوقف شد .


عملکرد 9 ماهه ی اداره ی ورزش و جوانان در بخش عمرانی تشریح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 12:40 روز دوشنبه 3 دی ماه 1397 هم زمان با روز ثبت احوال ، رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان شوش در گف و گویی اختصاصی با شوش نیوز عملکرد نه ماهه ی خود را در بخش عمرانی تشریح نمود :

شادی هواداران استقلال در شهرستان شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

با توجه به  دربی 86 که بین تیم های استقلال و پرسپولیس درچارچوب هفته ی بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال این که با نتیجه ی 1 بر 0 به سود استقلال آن هم در حضور  رئیس فیفا خاتمه یافت ، هواداران استقلال به مدت یک ساعت به شادی پرداختند .

ابوالفضل لطیف هنرمند و ورزشکار جوان شوشی رسما به استقلال خوزستان ملحق شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 16 سه شنبه 20 آذرماه 1397 ؛ ابوالفضل لطیف بازیگر گروه تئاتر اندیشه و از بازیکنان جویای نام فوتبال شهرستان شوش پس از کسب رضایت کادر فنی باشگاه  استقلال خوزستان با حضور در دفتر باشگاه قرارداد قطعی خود را به مدت سه فصل با این باشگاه امضاء نمود .

پرسپولیس شوش در هفته ی بیست و پنجم با دو گل سد استقلال حمیدیه گذشت

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز چهارشنبه  25 بهمن ماه 1396 ساعت 14:30  در آفتابی ،  تیم پرسپولیس شوش از سری مسابقات لیگ برتر  باشگاه های خوزستان در چمن شماره ی یک ورزشگاه جهان پهلوان تختی شوش رو در روی استقلال حمیدیه صف آرایی کرد و با نتیجه ی 2 بر صفر به پیروزی رسید .

توحید شوش در اولین بازی خانگی مقابل بهمن دزفول متوقف شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 14:05 روز پنجشنبه 8 آذرماه در هوایی آفتابی و در دمای 22 درجه بالای صفر ، تیم توحید شوش از سری مسابقات سوپر لیگ استان خوزستان در اولین هفته از این مسابقات مقابل تیم بهمن دزفول با نتیجه ی یک بر یک متوقف شد .

نشست هماهنگی جشنواره ی رفاهی ، تفریحی و ورزشی کارگران خوزستان در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ علی فتی

ساعت 9:55 صبح روز دوشنبه 25 دیماه 1396 ؛ نشست هماهنگی برنامه ریزی جشنواره ی رفاهی ، تفریحی و ورزشی خانوادگی کارگران استان خوزستان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شوش برگزار شد .

آپادانا ی شوش با توجه به برتری به نتیجه ی تساوی یک بر یک قناعت نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 15:40 دقیقه ی روز جمعه 27 مهرماه 1397  با ده دقیقه تأخیر از سری مسابقات لیگ برتر نوجوانان کشور در هفته ی دوم و در ورزشگاه جهان پهلوان تختی شهرستان شوش ؛ آپادانای این شهرستان رو در روی تیم صنعت نفت آبادان صف آرایی کرد و به نتیجه ی تساوی یک بر یک قناعت نمود .

پرسپولیس شوش با شکست همتای دزفولی خود طلسم تساوی ها خود را پاره کرد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 14:07 دقیقه ی چهارشنبه 22 آذرماه1396 در چمن شماره ی یک جهان پهلوان تختی شهرستان شوش در هوایی آفتابی از سری مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های استان خوزستان ، پرسپولیس شوش با شکست همتای دزفولی خود طلسم تساوی ها خود را پاره کرد .

استقلال شوش پنجمین دیدار خود را با یک پیروزی شیرین به پایان رساند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 15:05 روز پنجشنبه 26 مهرماه 1397 استقلال شوش از سری مسابقات لیگ دسته سوم باشگاه های ایران در چمن شماره ی یک ورزشگاه تختی  و در هوایی  با دمای 37 درجه بالای صفر و 80 درصد رطوبت و با حضور 4000تماشاگر به مصاف پرسپولیس نوین شهرستان دزفول رفت و با نتیجه 2 بر صفر از حریف خود پذیرایی نمود .

تیم والیبال نشسته ی بانوان شوش قهرمان مسابقات سه جانبه ی استان خوزستان شد

کبری خشامی ـ خبرنگار شوش نیوز

عکس ـ صالح ستاوی

صبح روز جمعه 3 آذر 1396 به مناسبت هفته ی بسیج یک دوره مسابقات والیبال نشسته در سطح استانی و با حضور سه تیم از شهرستان های « دزفول ـ اهواز و شوش »  در رده ی سنی بزرگسالان به میزبانی اهواز  برگزار و با قهرمانی تیم والیبال نشسته شهرستان شوش خاتمه یافت .

حضور دکتر محمد کعب عمیر در مراسم اختتامیه ی مسابقات فوتسال شهدای روستای مزرعه

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز جمعه 9شهریورماه 1397 ساعت 19، مراسم اختتامیه ی مسابقات فوتسال ، «یادواره ی شهداء » با حضور دکتر محمد کعب عمیر فعال اجتماعی شهرستان شوش در روستای مزرعه برگزار شد .

با حضور جمعی از پیشکسوتان فوتبال شوش ، قرعه کشی مسابقات یادواره ی شهداء برگزار شد

ابراهیم ستاوی ـ خبرنگار شوش نیوز

ساعت 16روز سه شنبه 23 آبان 1396 با حضور علیمحمد خردمند رئیس هیئت فوتبال شهرستان شوش و جمعی از پیشکسوتان فوتبال این دیار ؛ قرعه کشی مسابقات یادواره ی « شهدای شوش » در همین رده ی سنی در دفتر هیئت فوتبال این شهرستان برگزار شد .

عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان شوش در مراسم تجلیل از خبرنگاران تشریح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 11:45 روز چهارشنبه 24 مردادماه 1397 ؛ همزمان با سالروز  ورود پیامبر اکرم(ص) به مکه در سفر حجه الوداع به همت اداره ی ورزش و جوانان ، هیئت فوتبال و مدارس فوتبال فرهنگ و پویا ازجمعی از خبرنگاران تجلیل به عمل آمد .

بازدید میدانی رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان از تأسیسات ورزشی شوش

کریم ستاوی ـ خبرنگار شوش نیوز

عکس ـ ابراهیم ستاوی

ساعت 15 روز چهارشنبه 10آبان ماه1396 عبدالکاظم طالقانی رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان و عضو هیئت رئیسه ی فدارسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با حضور در ورزشگاه جهان پهلون تختی شوش ، دقایقی از بازی تیم های پرسپولیس شوش و استقلال ماهشهر را مشاهده نمود .

بازگشت افتخار آفرینان دو ملی پوش شوشی ازجام جهانی هندوستان به ایران

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ حاج اصغر ستاوی

ساعت 22:30 روز دوشنبه 1 آبان1396 هواپیمای  حامل افتخار آفرینان جام جهانی هندوستان رده ی سنی  نوجوانان  در فرودگاه بین المللی اهواز به زمین نشست و مورد استقبال  مردم خونگرم خوزستان قرار گرفت .

معرفی امید حامدی فر به عنوان یکی از جوانان ورزشکار جویای نام شهرستان شوش

داریوش پارسا ـ خبرنگار بخش ورزشی شوش نیوز

شهرستان شوش که در دهه ی شصت و هفتاد یکی از قطب های فوتبال خیز شهرستان شوش با حضور تیم های « استقلال ، نیشکر هفت تپه ، کاغذپارس ، شمشیر ، پگاه ، نیرو ، جنوب و توحید» در لیگ های کشوری و استانی زبان زد خاص و عام بود هنوز هم جوانانی جویای نام در رشته ی پر طرفدار دارد .

دیدار نایب رئیس شورای اسلامی شهر شوش با خانواده ی علی ستاوی ملی پوش شوشی

کریم ستاوی ـ خبرنگار شوش نیوز

عصر روز دوشنبه24مهرماه1396 مهندس شهرام کرد نایب رئیس و مسلم سگوند عضو شورای اسلامی شهر شوش با حضور در کوی ابوذر غفاری با خانواده علی ستاوی نوجوانان ملی پوش شوشی دیدار نمودند .

پخش مسابقات فوتبال جام جهانی در سینما فرهنگ شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

پس از اعلام رسمی معاونت هنری و سینمایی اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان مبنی بر پخش مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 روسیه در سینماهای استان خوزستان ، برآن شدیم تا با این شخصیت نام آشنا گفت و گویی داشته باشیم .

دو نوجوان شوشی در ترکیب اصلی تیم ملی نوجوانان ایران درخشیدند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 18روز شنبه 15مهرماه1396 تیم ملی نوجوانان ایران از سری مسابقات جام جهانی نوجوانان 2017 میلادی که در کشور هندوستان در حال برگزاری است ، مقابل تیم ملی گینه با نتیجه ی 3بر1 به اولین پیروزی خود رسید .

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست