04242019چهارشنب
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

خادمین حسینه ی اعظم شهرستان شوش برای پنجمین روز متوالی 800 پرس غذا به محل اسکان سیلزدگان ارسال نمودند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز سه شنبه همزمان با «ولادت حضرت امام حسین(ع) ، روز پاسدار ،سالروز  ملی فناوری هسته ای ،سالروز شهادت  سید مرتضی آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی » خادمین حسینیه ی اعظم متشکل از هیئت سینه زنی و تعزیه ی بزرگ میدانی، 800پریس غذا برای ناهار به محل اسکان سلیزدگان ارسال نمود .


گروه جهادی عاشقان ولایت روزانه 500 پرس غذا برای سیلزدگان اردوگاه شهید درویشی را آماده می کند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

گروه جهادی عاشقان ولایت از پایگاه مقاومت بسیج مسجد امام خمینی(ره) متشکل از بسیجیان منطقه ی 10 به فرماندهی میلاد حسنوند روزانه 500 پرس غذا را برای آسیب دیدگان سیل اسیکان یافته در اردوگاه شهید درویشی را آماده کرده و علاوه بر آن صبحانه ی نگهبانان  منازل  روستای دوار نیز توسط همین عزیزان تأمین می شود .

حضور دکتر محمد کعب عمیر در مراسم اختتامیه ی مسابقات فوتسال شهدای روستای مزرعه

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز جمعه 9شهریورماه 1397 ساعت 19، مراسم اختتامیه ی مسابقات فوتسال ، «یادواره ی شهداء » با حضور دکتر محمد کعب عمیر فعال اجتماعی شهرستان شوش در روستای مزرعه برگزار شد .

سپاه حضرت روح الله استان مرکزی به عنوان معین شهرستان شوش مامور شد

طبق گفته ی سروان پاسدار علیرضا ایمانی  فرمانده سپاه ناحیه ی شوش ؛ سردار محسن کریمی ، فرمانده ی سپاه حضرت روح الله استان مرکزی به عنوان  معین سیل زدگان شوش مأمورشد .

عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان شوش در مراسم تجلیل از خبرنگاران تشریح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 11:45 روز چهارشنبه 24 مردادماه 1397 ؛ همزمان با سالروز  ورود پیامبر اکرم(ص) به مکه در سفر حجه الوداع به همت اداره ی ورزش و جوانان ، هیئت فوتبال و مدارس فوتبال فرهنگ و پویا ازجمعی از خبرنگاران تجلیل به عمل آمد .

اطلاعیه ی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال شوش

احتراما به اطلاع مردم فهیم ؛ورزش دوست ؛جامعه ورزشی و طرفداران تیم استقلال شوش میرساند که اخیرا در سطح این باشگاه و امورات تیم داری استقلال تغییراتی  رخ داده که بنابه صلاحدید هیئت مدیره آنچه پیش آمده به اطلاع می رساند.

استقلال شوش در گام دهم سه امتیاز را به دست آورد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 14:20 روز شنبه 18 اسفندماه 1397 ، از سری مسابقات لیگ دسته سوم باشگاه های کشور  ، هفته ی دهم در چمن شماره ی یک ورزشگاه جهان پهلوان تختی ، تیم آبی پوش استقلال شوش به مصاف تیم زرد پوش هیرکانی چالوس نماینده ی استان مازندران که با 14 بازیکن به خوزستان آمده بود رفت و در پایان با توجه به این که در نیمه ی دوم ده موقعیت طلایی گل را داشت اما فقط دوبار  توپ را وارد دروازه ی تیم حریف نمود و در مجموع با نتیجه 2 بر 1 به پیروزی رسید .

معرفی امید حامدی فر به عنوان یکی از جوانان ورزشکار جویای نام شهرستان شوش

داریوش پارسا ـ خبرنگار بخش ورزشی شوش نیوز

شهرستان شوش که در دهه ی شصت و هفتاد یکی از قطب های فوتبال خیز شهرستان شوش با حضور تیم های « استقلال ، نیشکر هفت تپه ، کاغذپارس ، شمشیر ، پگاه ، نیرو ، جنوب و توحید» در لیگ های کشوری و استانی زبان زد خاص و عام بود هنوز هم جوانانی جویای نام در رشته ی پر طرفدار دارد .

تیم قدرتمند استقلال شوش در گام اول مقابل ملی حفاری اهواز متوقف شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 14:10 روز دوشنیه 10 دیماه 1397 با حضور حدود 700 تماشاگر ، از سری مسابقات لیگ دسته ی سوم باشگاه های کشور ، تیم قدرتمند استقلال شوش در اولین هفته  میزبان ملی حفاری اهواز بود و با توجه به برتری در نیمه ی اول با نتیجه ی 1 بر 1 در بازی خانگی متوقف شد .

پخش مسابقات فوتبال جام جهانی در سینما فرهنگ شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

پس از اعلام رسمی معاونت هنری و سینمایی اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان مبنی بر پخش مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 روسیه در سینماهای استان خوزستان ، برآن شدیم تا با این شخصیت نام آشنا گفت و گویی داشته باشیم .

عملکرد 9 ماهه ی اداره ی ورزش و جوانان در بخش عمرانی تشریح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 12:40 روز دوشنبه 3 دی ماه 1397 هم زمان با روز ثبت احوال ، رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان شوش در گف و گویی اختصاصی با شوش نیوز عملکرد نه ماهه ی خود را در بخش عمرانی تشریح نمود :

شادی هواداران استقلال در شهرستان شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

با توجه به  دربی 86 که بین تیم های استقلال و پرسپولیس درچارچوب هفته ی بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال این که با نتیجه ی 1 بر 0 به سود استقلال آن هم در حضور  رئیس فیفا خاتمه یافت ، هواداران استقلال به مدت یک ساعت به شادی پرداختند .

ابوالفضل لطیف هنرمند و ورزشکار جوان شوشی رسما به استقلال خوزستان ملحق شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 16 سه شنبه 20 آذرماه 1397 ؛ ابوالفضل لطیف بازیگر گروه تئاتر اندیشه و از بازیکنان جویای نام فوتبال شهرستان شوش پس از کسب رضایت کادر فنی باشگاه  استقلال خوزستان با حضور در دفتر باشگاه قرارداد قطعی خود را به مدت سه فصل با این باشگاه امضاء نمود .

پرسپولیس شوش در هفته ی بیست و پنجم با دو گل سد استقلال حمیدیه گذشت

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز چهارشنبه  25 بهمن ماه 1396 ساعت 14:30  در آفتابی ،  تیم پرسپولیس شوش از سری مسابقات لیگ برتر  باشگاه های خوزستان در چمن شماره ی یک ورزشگاه جهان پهلوان تختی شوش رو در روی استقلال حمیدیه صف آرایی کرد و با نتیجه ی 2 بر صفر به پیروزی رسید .

توحید شوش در اولین بازی خانگی مقابل بهمن دزفول متوقف شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 14:05 روز پنجشنبه 8 آذرماه در هوایی آفتابی و در دمای 22 درجه بالای صفر ، تیم توحید شوش از سری مسابقات سوپر لیگ استان خوزستان در اولین هفته از این مسابقات مقابل تیم بهمن دزفول با نتیجه ی یک بر یک متوقف شد .

نشست هماهنگی جشنواره ی رفاهی ، تفریحی و ورزشی کارگران خوزستان در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ علی فتی

ساعت 9:55 صبح روز دوشنبه 25 دیماه 1396 ؛ نشست هماهنگی برنامه ریزی جشنواره ی رفاهی ، تفریحی و ورزشی خانوادگی کارگران استان خوزستان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شوش برگزار شد .

آپادانا ی شوش با توجه به برتری به نتیجه ی تساوی یک بر یک قناعت نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 15:40 دقیقه ی روز جمعه 27 مهرماه 1397  با ده دقیقه تأخیر از سری مسابقات لیگ برتر نوجوانان کشور در هفته ی دوم و در ورزشگاه جهان پهلوان تختی شهرستان شوش ؛ آپادانای این شهرستان رو در روی تیم صنعت نفت آبادان صف آرایی کرد و به نتیجه ی تساوی یک بر یک قناعت نمود .

پرسپولیس شوش با شکست همتای دزفولی خود طلسم تساوی ها خود را پاره کرد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 14:07 دقیقه ی چهارشنبه 22 آذرماه1396 در چمن شماره ی یک جهان پهلوان تختی شهرستان شوش در هوایی آفتابی از سری مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های استان خوزستان ، پرسپولیس شوش با شکست همتای دزفولی خود طلسم تساوی ها خود را پاره کرد .

استقلال شوش پنجمین دیدار خود را با یک پیروزی شیرین به پایان رساند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 15:05 روز پنجشنبه 26 مهرماه 1397 استقلال شوش از سری مسابقات لیگ دسته سوم باشگاه های ایران در چمن شماره ی یک ورزشگاه تختی  و در هوایی  با دمای 37 درجه بالای صفر و 80 درصد رطوبت و با حضور 4000تماشاگر به مصاف پرسپولیس نوین شهرستان دزفول رفت و با نتیجه 2 بر صفر از حریف خود پذیرایی نمود .

تیم والیبال نشسته ی بانوان شوش قهرمان مسابقات سه جانبه ی استان خوزستان شد

کبری خشامی ـ خبرنگار شوش نیوز

عکس ـ صالح ستاوی

صبح روز جمعه 3 آذر 1396 به مناسبت هفته ی بسیج یک دوره مسابقات والیبال نشسته در سطح استانی و با حضور سه تیم از شهرستان های « دزفول ـ اهواز و شوش »  در رده ی سنی بزرگسالان به میزبانی اهواز  برگزار و با قهرمانی تیم والیبال نشسته شهرستان شوش خاتمه یافت .

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست