10222019سه شنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۸۰۴۲۰3928

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش از همسر جانباز عیادت نمود

مهدی کرم الهی ـ خبرنگار شوش نیوز

ساعت 22:15 چهارشنبه 19 تیرماه 1398 علی الهایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش به اتفاق هیئت همراه از همسر جانباز و والده ی عباس کرم الهی پیشکسوت رسانه و هنر نمایش شوش عیادت نمود .

به گزارش شوش نیوز ؛ در این دیدار که حاج ناصر پیوست مدیر مجمع اهل بیت و کربلایی رحیم چنانی از مداحان اهل بیت نیز حضور داشتند ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش سرکشی به خانواده های معظم شهدا و جانبازان را یک تکلیف برای خود دانست و در این راستا گفت : سرکشی و خدمت به خانواده «شهدا و جانبازان » ، «دیدار از جانبازان ، ایثارگران و حل کردن مشکلات آنها »علاوه بر اینکه فضیلت بزرگی به شمار می رود یک وظیفه شرعی و عرفی است.


وی افزود : شهدا رفته‌اند و رسالتی از جنس آگاهی و حرکت در بین ما باقی گذاشته‌اند و ما وظیفه داریم با بسط و گسترش فضائل دینی و اخلاقی شهدا، رسالت خطیر آنها را در جامعه احیاء کنیم لذا  نگاه مسئولان به خانواده‌های شهدا و جانبازان باید یک نگاه ویژه باشد؛چرا که شهدا «با از خود گذشتگی، امنیت و حریت »را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند و به دشمنان اجازه ندادند که تمامیت ارضی ایران را تحت سیطره خود قرار دهند و این پیشرفت‌های «علمی،  فن آوری ، نظامی و .... » در سطح کشور محصول فداکاری و اخلاص شهدا و جانبازان است.

الهایی در تکمیل سخنان خود تصریح نمود : شهید آنقدر ارزش والایی دارد که خدواند در آیه ی 169 از سوره ی آل عمران می فرماید «وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ /// هرگز كسانى را كه در راه خدا كشته شده‏ اند مرده مپندار بلكه زنده‏ اند كه نزد پروردگارشان روزى داده مى ‏شوند» بر همین اساس باید افتخار کرد و به خود بالید که ما خادم و خانواده ی معظم شهدا و جانبازان مخدومین ما هستند .


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش در پایان این عیادت  ، قامت خم نمود و بر دست همسر جانباز حمید کرم الهی بوسه زد .


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست