02202018سه شنبه
Last updateیکشنبه, 11 آوریل 3260 9pm

جلسه هماهنگی و پشتیبانی مأموریت راهیان نور در زیارتگاه شهدای فتح المبین برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 29شهریور1396 ، در آستانه ی آغاز تردد راهیان نور دانش آموزی ؛ جلسه ی هماهنگی و پشتیبانی مأموریت راهیان نور با حضور جمعی از مسئولین در زیارتگاه شهدای فتح المبین برگزار شد .


دلنوشته های راهیان نور یادمان شهدای فتح المبین در نهمین روزفروردین

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز چهارشنبه 9 فروردین 1396 ساعت 9:30 همانند روزهای قبل جهت جمع آوری دلنوشته ی راهیان نور به یادمان شهدای فتح المبین رفته و در نهایت موفق شدیم از 24 نفر دلنوشته جمع آوری کنیم :

دلنوشته های راهیان نور در منطقه ی عملیاتی فتح المبین

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز جمعه 4 فروردین 1396 ساعت 10:30 در یادمان شهدای فتح المبین واقع در شمال غرب شوش و غرب رودخانه ی کرخه حضور یافته و با جمعی از راهیان نور پس از تبریک عید نوروز خواستار دلنوشته شدیم که حاصل آن در زیر آمده است :

هشتمین روز از تعطیلات نوروزی یادمان شهدای فتح المبین روز خلوتی داشت

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز سه شنبه 8 فروردین 1396 ساعت 9:30 صبح همانند روزهای قبل به یادمان شهدای فتح المبین رفته تا دلنوشته ی راهیان نور را جمع آوری کنم ، اما امروز پس از جمع آوری 11 دلنوشته وقتی نزدیک شیار شیخانی شدم ، مشاهده کردم که یک روحانی از سیره ی شهداء برای کاروانی از تهران سخنرانی می کند .

زیارتگاه منطقه ی عملیاتی فتح المبین از 15 مهر ماه میزبان کاروان های راهیان نور دانش آموزی از سراسر کشور می باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش "رضانجاتی" فرماندار این شهرستان در نشست پشتیبانی و هماهنگی راهیان نور دانش آموزی که در محل یادمان شهدای فتح المبین واقع در غرب کرخه برگزار گردید از 15 مهرماه به عنوان آمادگی شوش جهت میزبانی کاروان های راهیتان نور دانش آموزی خبرداد.

 

 

 

استقبال راهیان نور از یادمان شهدای فتح المبین در روز هفتم کمتر بود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز دوشنبه 7 فروردین 1396 همانند روزهای قبل جهت جمع آوری دلنوشته های راهیان نور به ساعت 9:30 صبح به یادمان شهدای فتح المبین رفتم ، هر چند تعدادی اتوبوس از کاروان های شهرستان های«سوادکوه ـ فیروزکوه ـ کرج ـ یاسوج ـ ساوه و ... » حضور داشتند اما نسبت به روزهای گذشته کمتر بودند .

شهرستان شوش مقام برتر استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی را به نام خود ثبت کرد

فرماندار شهرستان شوش به همراه ده فرماندار دیگر استان خوزستان  در خدمات رسانی به کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی در تعطیلات نوروز 94 در استان خوزستان برتر شناخته شدند.

 

 

 

دلنوشته های راهیان نور یادمان شهدای فتح المبین در ششمین روز تعطیلات نوروزی

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

امروز یکشنبه 6 فروردین 1396 از ساعت 9 صبح الی 13 در حالی که کاروان های از استان های « آذربایجان غربی ـ آذربایجان شرقی ـ اردبیل ـ تهران ـ سمنان ـ قم ـ فارس و ... و شهرستان های از استان خوزستان به این دیار آمده بوند موفق شدیم دلنوشته  24 نفر را جمع آورده کرد و شما مخاطبین را دعوت به مطالعه ی این دلنوشته ها می کنیم .

کشف مهمات باقی مانده از جنگ در شوش

شهلا حجازی ـ خبرنگار شوش نیوز

21 گلوله ی 60 میلیمتری خمپاره که کاملا فرسوده هستند ، توسط یکی از مربیان  آموزش جمعیت هلال احمر شوش در روستای زهن در منطقه ی عملیاتی فتح المبین کشف و شناسایی شدند .

دلنوشته های راهیان نور محور عملیاتی فتح المبین در پنجمین روز فروردین1396

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

با توجه به این که طبق گزارش قبلی قرار بود فردا به یادمان شهدای فتح المبین رفته و دلنوشته های راهیان نور را جمع آوری کنیم ، اما طی تماس تلفنی یکی از بستگان که همراه با یکی از کاروان های راهیان نور آمده بود امروز هم به این یادمان رفته و دلنوشته ی 20 نفر را جمع آوری نمودم .

دفتر انجمن تالاسمی شهرستان شوش افتتاح شد

رضا امینی ـ خبرنگار شوش نیوز

 

با پیگیری های دکتر محسن حاذقی مدیر شبکه ی بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شهرستان شوش ، به دست یکی از عزیزان تالاسمی در شب ولادت حضرت فاطمه ی زهرا(س) و روز زن دفتر انجمن تالاسمی شوش افتتاح شد .

 

 


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست