02222019جمعه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

شما متعلق به خودتان نیستی که بخواهی با رفتنت دشمن شادکن باشی

پس از این که به خاطر یک سری مسائل تصمیم به کناره گیری از دنیای خبر و اطلاع رسانی را به صورت جدی گرفته بودم اما صدها نفر از ولایتمداران ؛ وقتی رفتنم را باعث شادکردن دشمن دانستند به احترام آنها خصوصا خانواده ی معظم شهداء و خدمت نمودن به ولایت فقیه به فعالیت خود ادامه می دهم .


مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس شوش به مناسبت هفته ی بسیج غبار روبی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 14:15 روز پنجشنبه 1 آذرماه 1397 در سومین روز از هفته ی بسیج که با عنوان « بسیج ، اقتدار دفاعی و امنیتی» نام گزاری شده است ، مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس شوش به مناسبت هفته ی بسیج غبار روبی شد .

با ذکر 19174 صلوات ؛ سی و نهمین شهد صلوات شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

سی و نهمین مراسم شهد صلوات ساعت 22:20 یکشنبه 11 تیرماه 1396 به همت مجمع اهل بیت(ع) و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش در منزل شهید « غلامحسین راشدی » برگزار شد .

مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس در گلزار شوش غبارروبی و عطرافشانی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ عباس کرم الهی ـ محمد حسن رضایی و حسنه مسلمی نیا

ساعت 14 روز پنجشنبه 2 آذرماه 1396 در چهارمین روز از هفته ی بسیج که به عنوان « بسیج، اندیشه ورزی و تولید علم » نام گزاری شده است به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی ناحیه ی سپاه پاسداران و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران ، مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس شوش غبار روبی شد .

سی و هشتمین شهد صلوات مجمع اهل بیت شوش برگزارشد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 22 یکشنبه 4 تیرماه 1396 هم زمان با شب عید سعید فطر ، به همت مجمع اهل بیت(ع) و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران ، سی و هشتمین شهد صلوات در منزل « شهید عبدالمحمد پاطلا» برگزار شد .

چهل و دومین مراسم شهد صلوات در شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

چهل و دومین مراسم شهد صلوات ، به همت مجمع اهل بیت(ع) و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران روز یکشنبه 1 مرداد1396 ساعت 22 در منزل « سرادر شهید حسن درویشی » برگزار شد .

سی و هفتمین شهد صلوات شهدای شوش ، در منزل شهید نبی محمد قلعه نوی برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 22 سی و هفتمین جلسه ی شهد صلوات به همت مجمع اهل بیت(ع) و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش در منزل « شهید نبی محمد قلعه نوی » برگزار شد .

چهل و یکمین مراسم شهد صلوات در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 22 یکشنبه 25تیرماه1396 به همت مجمع اهل بیت(ع) و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش ، چهل و یکمین مراسم شهد صلوات در منزل « شهید ناجی آل کثیر» برگزار شد .

سی و ششمین مراسم شهد صلوات در منزل شهید محمد عگبی برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت مجمع اهل بیت(ع) و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش ،سی و ششمین شهد صلوات با سخنرانی سرهنگ پاسدار رمضان منصوری «یادگار هشت سال دفاع مقدس و رزمنده ی مدافع حرم» در منزل شهید « محمد عگبی » برگزار شد .

چهلمین مراسم شهد صلوات شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت مجمع اهل بیت (ع) و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش ؛ چهلمین مراسم شهد صلوات در منزل « شهید عبدالعباس احسانی فر » برگزار شد .

سی و پنجمین شهد صلوات شهرستان شوش برگزارشد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 22 یکشنبه 14 خرداد 1396 هم زمان با بیست و هشتمین سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) ، به همت مجمع اهل بیت و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران ، سی و پنجمین جلسه ی شهد صلوات در منزل  شهید رضا فتحی برگزار شد .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست