04242019چهارشنب
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

رضا ذاکری به عنوان سکاندار اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش منصوب شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

همزمان با  سالروز اعلام انقلاب فرهنگی و تأسیس سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی ، طی حکمی از طرف مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رضا ذاکری به عنوان سکاندار اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش منصوب شد .


سومین بازدید بانوان بازرس منتخب فرمانداری شهرستان شوش از 6 مرکز کمپ شهری

ارسال خبر ـ فائقه شیرک

ساعت 9صبح روز سه شنبه 27فروردین ماه 1398 تعداد 6 نفر از بانوان عضو امور بانوان و خانواده شهرستان شوش سومین بازرسی خود را از شش مرکز اردوگاه سیل زدگان بمنظور بررسی مسائل، مشکلات و نیازمندیهای بانوان این اردوگاه ها به عمل آوردند.

نمایش منجلی به فرنگ می رود در نهمین شب برای جمعی از پرسنل فرمانداری شوش برگزار شد

ساعت 20:45 یکشنبه 19 اسفندماه 1397 نمایش منجلی به فرنگ می رود نوشته و کار عباس کرم الهی کاری از گروه تئاتر اندیشه وابسته به انجمن هنرهای نمایشی با همکاری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش برای جمعی از پرسنل فرمانداری در پلاتوی استاد سید جلال حسینی برگزار شد .

حضور جمعی از هنرمندان شهرستان شوش در اردوگاه سیل زدگان دبستان خیامی

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 18 دوشنبه 26 فروردین ماه 1398 ، جمعی از هنرمندان شهرستان شوش به رهبری مرتضی حیدری آل کثیر با حضور در دبستان خیامی محل اسکان سیل زدگان باعث کاهش آلام این عزیزان شدند .

پلاتوی تالار نیایش در هشتمین شب اجرای نمایش شاد و مفرح منجلی به فرنگ می رود مملو از جمعیت بود

ساعت 20:45 جمعه 17 اسفند ماه 1397 همزمان با ولادت با سعادت حضرت امام محمد باقر(ع) ، پلاتوی تالار نیایش در هشتمین شب اجرای نمایش منجلی به فرنگ می رود ؛ نوشته و کار عباس کرم الهی کاری از گروه تئاتر اندیشه وابسته به انجمن هنرهای نمایشی مملو از جمعیت بود .

اجرای برنامه های هنری توسط مهدقرآنی آل یاسین جهت تقویت روحیه ی کودکان سیل زده

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 17 روز شنبه 24 فروردین ماه 1398 به همت مهدقرآنی آل یاسین حوزه  ی بسیج جامعه ی زنان سپاه ناحیه ی شهرستان شوش به منظور  ایجاد نشاط برای کودکان سیل زده در اردوگاه شهید درویشی برنامه های هنری و فرهنگی اجرا شد .

نمایش شاد منجلی به فرنگ می رود هفتمین شب اجرای خود را پشت سر گذاشت

ساعت 20:50 پنجشنبه 16 اسفند 1397 با حضور جمعی از پرسنل شهرداری شوش در پلاتوی استاد سید جلال حسینی ، نمایش شاد منجلی به فرهنگ می رود نوشته و کار عباس کرم الهی کاری از گروه تئاتر اندیشه وابسته به انجمن هنرهای نمایشی با همکاری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش اجرا شد.

در آخرین شب اجرای نمایش منجلی به فرنگ می رود ، شهرداری و شورای شهر شوش از بازیگران این نمایش تجلیل نمود .

ساعت 21 چهارشنبه 22 اسفندماه 1397 در دوازدهمین شب اجرای نمایش منجلی به فرنگ می رود ، شهرداری و شورای اسلامی شهر شوش از بازیگران و عوامل اجرایی این نمایش  تجلیل نمود .

توسط گروه تئاتر اندیشه ؛ در ششمین شب متوالی نمایش شاد «منجلی به فرنگ می رود» در شوش به روی صحنه رفت.

ساعت 20:50 چهارشنبه 15 اسفند ماه 1397 نمایش سراسر طنز و مفرح « منجلی به فرنگ می رود» ، نوشته و کار عباس کرم الهی کاری از گروه تئاتر اندیشه وابسته به انجمن هنرهای نمایشی با همکاری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش برای اعضای ستادی مرکز بهداشت شهرستان شوش در پلاتوی استاد سید جلال حسینی اجرا شد .

نمایش طنز منجلی به فرنگ می رود در دهمین شب برای جمعی از هنرمندان و شهروندان شوش اجرا شد

ساعت 20:50 دوشنبه 20 اسفندماه 1397 ، نمایش طنز اجتماعی منجلی به فرنگ می رود ، نوشته و کار عباس کرم الهی کاری از گروه تئاتر اندیشه وابسته به انجمن هنرهای نمایشی با همکاری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش در پلاتوی استاد سید جلال حسینی برای جمعی از هنرمندان برگزار شد .

از این که توانستم اعتماد مسئولین را به نمایش طنز جلب نمایم بسیار خرسندم

به قلم ـ عباس کرم الهی

در مقدمه ای می خواهم به دهه ی 60 برگردم ، زمانی که تنها سالن تئاتر شوش ؛ سالن امور تربیتی بود و تئاتری های اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی اجازه ی استفاده از این سالن را نداشتند و در مجموع تئاتر دانش آموزی در این سالن برگزار می شد .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست