07232018دوشنبه
Last updateیکشنبه, 11 آوریل 3260 9pm

پاسخی به دروغ پراکنی کانال های معاند در فضای مجازی

به قلم سید علی فاضلی

برای همه معلوم است که رسانه از نوع آزاد آن را برای تحقق شعار "شفافیت، نظارت، پرسشگری و قانونگرایی" مطالبه و برای تحقق آن خوب است ، اما وقتی به نام "آزادی" در حق "آزادی" خیانت می شود و تهدید جای فرصت می نشیند و دروغ به ظاهر لباس واقع به تن می کند باید از این نوع آزادی نگران بود.


جلسه ی معارفه ی رابط رسانه ای معاونت روابط عمومی و فضای مجازی قرارگاه فرهنگی شهرستان شوش برگزار شد

زینب مخیطی ـ خبرنگار شوش نیوز

عکس ـ عیسی کرملاچعب

روز جمعه 25 فروردین 1396 ساعت 10:30 جلسه ی معارفه ی رابط رسانه ای معاونت روابط عمومی و فضای مجازی ستاد قرارگاه فرهنگی شهرستان شوش در دفتر این قرارگاه واقع در دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) برگزار شد .

اولین همایش فضای مجازی، فرصت ها و تهدیدها در شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت اداره ی آموزش و پرورش و اداره ی بهزیستی ، روز سه شنبه 28 اردیبهشت 1395 ، نخستین همایش فضای مجازی، فرصت ها و تهدیدها در سالن امور تربیتی شهرستان شوش برگزار شد .

 

 

 

جشنواره مطبوعاتی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران برگزار می‌شود

دبیر جشنواره مطبوعاتی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران گفت: به منظور تعامل بیشتر انجمن با اعضا و در راستای ارتقای بازدهی و اثرگذاری تولیدات رسانه‌ای روزنامه‌نگاران و معرفی آثار برتر، جشنواره مطبوعاتی این انجمن برگزار می‌شود.

شریف احمدی سومین مسئولی که از شوش نیوز مساعدت نمود

به قلم ـ عباس کرم الهی

سید مجید نوری زاده رئیس شورای اسلامی شهرستان شوش از ابتدای سال 1394 هر سه ماه یک بار با اهداء مبلغ یک میلیون ریال از جیب خود از شوش نیوز حمایت مالی کرد و رئیس اتاق اصناف شوش  به عنوان دومین مسئول این پایگاه خبری را مورد حمایت مالی خود قرار داده اند .

 

 

 

سایت حوزه علمیه امام محمد باقر (ع) شوش به مناسبت اعیاد شعبانیه افتتاح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

سایت حوزه ی علمیه ی امام محمد باقر(ع) شهرستان شوش به مدیر مسئولی سید علی حسینی به آدرس الکترونیکی : http://howzeh_shoush.rzb.ir افتتاح شد .

 

 

 

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست