04242019چهارشنب
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

به منظور بالا بردن شادابی بین کودکان سیل زده مسابقه ی نقاشی برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10صبح روز شنبه24 فروردین 1398 به همت معاونت اجتماعی و مددکاری نیروی انتظامی شهرستان شوش مسابقه ی نقاشی بین کودکان سیل زده در اردوگان شهید درویشی برگزار شد .


کمک رسانی کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش به سیلزدگان

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز همچون دیگر اقشار مردم ولایتمدارشهرستان شوش با جمع آوری اجناس غیر نقدی به سیلزدگان کمک رسانی نمودند . 

طلاب و روحانیون بسیجی شوش با پر کردن گونی در ایجاد سیل بندهای روستای دوار یاری نمودند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 18 جمعه 16 فروردین 1398 طلاب و روحانیون بسیجی شهرستان شوش تحت عنوان گروه های جهادی طلاب حوزه ی علمیه به فرمانده ی حجت الاسلام عارف آل کثیر به همراه حلقات صالحین مساجد جنوب شهر زیر نظر حوزه ی مقاومت بسیج شهید دانش با حضور در روستای دوار با پر کردن گونی در ایجاد سیل بند های این روستا یاری نمودند .

به بهانه ی ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار

به قلم ـ عباس کرم الهی

از زمانی که به فرمان معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) سپاه پاسداران تأسیس شد سپر فولادی انقلاب اسلامی و مدافع آرمان ها و ارزش های آن بوده و هیچوقت خود را در مقابل مردم ندانسته بلکه با مردم بوده چون از جنس همین مردم است .

مردم شهر شوش نگران نباشند و به شایعات توجهی نکنند ، خطر سیل شهر شوش را تهدید نمی کند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

امروز پنجشنبه 15 فروردین ماه 1398 در برخی از نقاط پر تردد شهر عده ای که قصد داشتند باعث رعب و حشت بین شهروندان شوند شایعه ی رسیدن آب رودخانه ی کرخه را به پشت حرم دانیال نبی(ع) پخش می کردند .

حضور پایگاه مقاومت بسیج شرکت حریر خوزستان در اردوگاه شهید حسن درویشی

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج شرکت حریر خوزستان به فرماندهی سعید سرخه با حضور در اردوگاه شهید حسن درویشی با مشارکت دیگر گروه های جهادی وسایل بهداشتی را بین سیلزدگان توزیع نمودند .

مشارکت مدیریت شعب بانک توسعه ی تعاون استان خوزستان به مناطق سیل زده شوش و سوسنگرد

ارسال خبر ـ مجتبی محمدی

به منظور تعمیر مسکن مناطق آسیب دیده ی شهرستان های شوش و سوسنگرد ؛ مدیریت شعب استان خوزستان عصر روز سه شنبه 13 فروردین 1398 از تخصیص مبلغ ریال ۳۰۰ میلیون ریال در قالب تهیه و اهداء هدایا و کمک‌های غیر نقدی خبرداد .

مدیر مسئول روزنامه ی ایام با حضور در اردوگاه شهید درویشی با اهدا پوشک دین خود را به سیلزدگان ادا نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10صبح روز یکشنبه 18 فروردین 1398 منیژه جاسم نژاد همسر فرماندار شهرستان شوش و مدیر مسئول روزنامه ی ایام به همراه مسئول مجمع الذاکرین حضرت زینب(س) و برادر پاسدار هادی شهریاری با حضور در اردوگاه شهید درویشی و اهدا چندبسته پوشک مای بی بی ، دین خود را به سیلزدگان ادا نمود.

تکذیب خبر

روز دوشنبه 27 اسفند ماه1397 خبری با تیتر « فرماندار شهرستان شوش در آخرین روزهای سال 1397 از خبرنگاران شوش تجلیل نمود » با کد 9712283604 در پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز منتشر شد که در بخشی از این خبر فرماندار شهرستان شوش در مورد موارد منقول و غیرمنقولی صحبت کرد که تا این لحظه پیدا نشده ، اما یکی از همکاران در نشریه ای دیگر گفته ی ما را وارونه منتشر کرده است .

 

 

 

تخلیه ی وسایل زندگی و ترمیم سیل بندهای روستای دوار

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عصر روز شنبه 17 فروردین ماه 1398 نیروهای بسیجی گروه جهادی شهید چایان از پایگاه هالی مقاومت حوزه ی شهید دانش به فرماندهی ستوان یکم عباس احسانی با حضور در روستای سیل زده ی دوار وسایل زندگی اهالی روستا را تخلیه و سیل بندهای این روستا را ترمیم نمودند .

مسئولین شهرستان شوش عیدی خبرنگاران را فراموش نکنند

به قلم ـ عباس کرم الهی

روز دوشنبه 27 اسفند1397 برای خبرنگاران روز به یادماندنی بود ؛ چرا که برای اولین بار فرمانداری از جنس رسانه ، قدر یک سال تلاش خبرنگاران را دانست و با دعوت از آنها در یک نشست به هر کدام لوح تقدیر و بسته ی حمایتی مواد غذایی به عنوان عیدی اهدا نمود .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست