10182018پنج شنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

اولین دیدار مدیر بخش خصوصی تالار نیایش با سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10:30 روز سه شنبه 24 مهرماه 1397 امیر هوشنگ باباپور مدیر بخش خصوصی تالار نیایش با حضور در اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  شوش ؛ به علی عبدی نسب بابت انتصاب ایشان به عنوان سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریک گفت .


حضور شریف احمدی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 11 روز چهارشنبه 18 مهرماه 1397 شریف احمدی رئیس سابق اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با حضور در این اداره ضمن تبریک به خاطر انتصاب علی عبدی نسب ، برای هرگونه همکاری با این اداره اعلام آمادگی نمود .

نکوداشت روز خبرنگار با سه روز تأخیر در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10صبح روز شنبه 20 مردادماه 1397 با یک ساعت تأخیر و یک وقفه ی سه روزه به همت اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری فرمانداری شهرستان شوش در تالار نیایش برگزار شد .

هیئت مدیره ی انجمن روزنامه نگاران به منظور ثبت اساسنامه تشکیل جلسه داد

پس از این که سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش انحلال انجمن روزنامه نگاران را تکذیب نمود و گفت ؛ این اداره تا زمانی که اساسنامه ی انجمن ثبت نشده باشد از آن حمایت نمی کند ، هیئت مدیره ی انجمن ساعت 18:15 جمعه 26 مردادماه 1397 به منظور ثبت اساسنامه تشکیل جلسه داد .

به بهانه ی تعطیلات ، خبرنگاران را فراموش نکنید

به قلم ـ عباس کرم الهی

چهارشنبه 17 مردادماه 1397 مصادف است با بیستمین سالروزشهادت « شهید محمود صارمی » خبرنگار و مسئول دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران که در سال17 مرداد ماه ۱۳۷۷ در جریان کشتار دیپلمات‌های ایرانی در مزارشریف به شهادت رسید و توسط شورای فرهنگ عمومی کشور در اولین سالگرد این رخداد، هفده مرداد را به پاس قدردانی از این مقام «روز خبرنگار» نامید.

عذرخواهی رسمی سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شوش از خبرنگاران

در پی تجلیل از خبرنگاران در روز شنبه 20 مردادماه 1397 چون سخنگو و مجری برنامه نام برخی از خبرنگاران از جمله عارف شریفی را از قلم انداخت ، سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش رسما از این قشر عذرخواهی نمود .

خبرنگاري يك عشق است نه شغل

به قلم ـ عباس کرم الهی

جامعه ی امروزی ما برای مقابله با جنگ نرم معاندان خارجی و منافقان داخلی که با رویکرد جدید و به بهانه ی وضعیت اقتصاد کشور ؛ قصد دارند مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین نماید نیاز به خبرنگارانی دارد که خبرنگاری را عشق بدانند نه شغل .

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان به دلیل خود جهت تجلیل نکردن از خبرنگاران اشاره نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 9:30روز دوشنبه 22 مردادماه 1397 به دفتر رئیس جمعیت هلال احمر رفتم تا هم از عدم حضور ایشان در  نکوداشت تجلیل از خبرنگاران جویا شوم  و از طرفی دیگر بهای بلیط نمایش کماندومینو را دریافت نمایم .

اولویت اول برای تجلیل از خبرنگار ، هویت و عملکرد است

به قلم ـ عباس کرم الهی

مقدمه :

سیزده روز دیگر مصادف است با بیستمین سالروز شهادت « شهیدمحمود صارمی» خبرنگار ایرانی و مسئول دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در مزارشریف که در 17 مردادماه ۱۳۷۷ در جریان کشتار دیپلمات‌های ایرانی در مزارشریف به شهادت رسید .

شمارش معکوس روز خبرنگار آغاز شد

به قلم ـ عباس کرم الهی

خبرنگار هر چند برای مسئولین واژه ای  آشنا می باشد  و مردم هم آخرین تیر ترکش خود را قلم خبرنگار می دانند ولی از طرفی برخی از مسئولین رسالت خبرنگار را با مسئول روابط عمومی خود اشتباه گرفته اند و بسیاری از مردم هم با مرارت ها و دشواري هاي اين شغل پرمخاطره آشنایی ندارند .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست