05242019جمعه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۷۰۷۱۶3425

اولین جلسه ی سرپرست جدید اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با پرسنل اداره برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 14 یکشنبه 15 مهر1397 ، علی عبدی نسب با حضور در اتاق کارشناس هنری اداره ، اولین جلسه ی خود را به منظور برقراری همدلی و صمیمیت برای پیشبرد کارها برگزار نمود .

به گزارش شوش نیوز ؛ سرپرست جدید اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش اخلاق مداری را رمز موفقیت و پیشبرد کارها دانست و گفت : اخلاق مداری را می توان به دو بخش فردی و جمعی تقسیم کرد. اخلاق مداری در ساحت جمعی یا اجتماعی، رعایت اصول اخلاقی در برخورد با دیگران است. از مهم ترین این اصول می توان به مهرورزی و احسان و عدالت اشاره کرد. این اصول، خود، زیرمجموعه ها و شاخه هایی دارد؛ از جمله خوش خلقی، خوشرویی، شفقت، انصاف، قضاوت عادلانه، ترک مجادله و بدگمانی و کینه ورزی، حسد و خشم و دورویی و... . این هنجارهای اخلاقی می تواند روحیه اخلاق مداری و مهرورزی را به جامعه تزریق کند و سلامت اجتماعی را تأمین سازد.


وی افزود : يكي از مباني اخلاق اد‌اري، روحيه  ی خد‌متگزاري است. فلسفه وجود‌ي نظام اد‌اري، خد‌متگزاري به مرد‌م است و همه كارگزاران د‌ر تمام مراتب خاد‌مان مرد‌مند‌، اين امر به عنوان يك اصل د‌ر نظام اد‌اري مطرح است و ماد‌امي كه چنين احساسي وجود‌ د‌اشته باشد‌ كارگزاران، جايگاه و موقعيت خود‌ را نعمتي مي‌د‌انند‌ كه وسيله خد‌مت به مرد‌م است. هر چه د‌ر انجام امور روحيه خد‌متگزاري كامل‌تر باشد‌ ارزش كار و كارگزار بيشتر است. با پايبند‌ي به چنين اصلي، خد‌متگزاري به مرد‌م، مطلوب‌ترين كارها شمرد‌ه مي‌شود‌ و د‌ر انجام د‌اد‌ن آن هيچ منتي نخواهد‌ بود‌ و هيچ بزرگ‌نمايي د‌ر خد‌مت صورت نخواهد‌ گرفت.

عبدی نسب در پایان به برخی از اصول اخلاق اداری اشاره کرد و تصریح نمود : « امانت داري ـ خدمت گزاري ـ مسئوليت پذيري  ـ انضباط كاري ـ پيگيري ـ مهرورزي ـ حوصله مندي و بردباري ـ عدالت خواهي و  خوشرويي و خوش رفتاري » عمده ترین اصول اخلاق اداری هستند که به امید خداوند متعال و با وجود شما پرسنل کوشا و هنرمندان  سعی ما بر این است که با همین اصول اخلاق اداری شروع کرده و ادامه دهیم .


در ادامه پرسنل اداره وقتی که این همدلی و حضور سرپرست اداره ی خود را اتاقی خارج از دفتر سرپرستی مشاهده کردند اعلام همکاری و انجام  تمام کارهای محوله را دادند .

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست