02222019جمعه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

حزب باد به چه کسانی گفته می شود ؟

مؤلف ـ عباس کرم الهی

حزب باد یا فرصت‌طلبی به انگلیسی: Opportunism به تغییر جهت دادن بر حسب دگرگونی اوضاع و همچنین به خاطر سود شخصی دلالت دارد.کسانی را حزب باد می‌نامند که همواره به سوی قدرتِ وقت گرایش دارند و پایبند اصولی نیستند و یا اصول خود را فدا می‌کنند.


علی عبدالخانی یکی از فرزندان کوی ابوذر غفاری به عنوان عضو دائمی تألیف کتب درسی انتخاب شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

بعد از این که کریم ستاوی از خبرنگاران شوش نیوز ما را از این موضوع مطلع نمود ، از طریق فضای مجازی با علی عبدالخانی ، دبیر آموزش و پرورش منطقه ی شاوور گفت و گویی با ایشان داشته که حاصل آن در زیر آمده است :

جلسه ی شورای آموزش و پرورش شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 9:20 صبح روز سه شنبه 17 مرداد1396 هم زمان با روز خبرنگار ، جلسه ی شورای آموزش و پرورش  با حضور عبدالامیر خنیفر رئیس جدید این اداره در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شوش برگزار شد .

عملکرد شش ماهه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شوش تشریح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز شنبه 25شهریور1396 ساعت 12:15 حسن رضایی رئیس مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان شوش ، ضمن تشریح عملکرد شش ماهه ی دستگاه خود ، از تدریس در دوره ی تحصیلی 96ـ97 در آموزش و پرورش خبر داد .

لوح سپاس مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به احمد نهاوندی اهدا شد

در واپسین لحظات دومین روز از نخستین کارگاه کارگردانی ، تدوین و ساخت انیمیشن استان خوزستان که روز چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395 ساعت 13:40 در سالن اجتماعات اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد ، با اهدا لوح سپاس از حمات احمد نهاوندی تجلیل به عمل آمد .

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست