05202019دوشنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۷۰۸۰۳3473

معلم نمونه خوزستانی به عنوان مشاور و نماینده استعدادیابی اداره ی آموزش و پرورش شهرستان شوش منصوب شد

پس از اتمام حکم یکساله ی عباس کرم الهی و سمیه اکبری  مشاوران اداره ی آموزش و پرورش در بخش مطبوعات و رسانه و تمدید نشدن این احکام ، محمدرضا مهرابی معروف به معلم نمونه ی خوزستانی  که به عنوان مشاور مطبوعاتی ، رسانه ای و تربیت بدنی منصوب شده  بود ؛ با حفظ سمت قبلی به عنوان مشاور و نماینده ی استعدادیاب در آموزشگاه ها نیز منصوب گردید .

متن ابلاغ دوم محمدرضا مهرابی به شرح زیر  است :

برادر ارجمند جناب آقای محمدرضا مهرابی

با توجه به تعهد ، تخصص و تجربیات ارزشمند  مدیریت آموزشگاهی ؛ جنابعالی را به موجب این ابلاغ به سمت مشاور و نماینده ی اینجانب در مدارس ، هنرستان ها و مجتمع های ورزشی جهت شناسایی استعدادها و نخبگان شهرستان شوش منصوب  می شوید .

امید است با توکل به خداوند متعال و پیروی از رهنمودهای  مقام معظم رهبری«مدظله العالی» و سیاست های مقام عالی وزارت آموزش و پرورش و مدیر کل محترم استان  با مشارکت معاونین محترم اداره ، کارشناسان و مدیران مدارس در انجام مأموریت و تحقیق اهداف متعالی آموزش و پرورش در راستای سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید موفق و مؤید باشید .

عبدالامیر خنیفر

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شوش

شایان ذکر است این ابلاغ در تاریخ 25 مهرماه 1397 به شماره 33/2218/100/ص صادر شده و مدت زمانی برای آن در نظر گرفته نشده است .

محمدرضا مهرابی یکی از اعضای انجمن روزنامه نگاران است و به عنوان معلم در مدارس روستاهای محروم علاوه بر  انجام دادن وظیفه ی خود یعنی تعلیم و تربیت دانش آموزان در بخش های عمرانی نظیر « جوشکاری ، رنگ آمیزی ، بنایی ، شیشه بری و...... » در عمل باعث کاهش هزینه بوده و یک بار هم از دست وزیر سابق آموزش و پرورش مفتخر به دریافت لوح تقدیر و جایزه شده و همین عنوان معلم نمونه ی خوزستانی ، واژه ای است که بعد از دریافت این لوح تقدیر سر زبان ها افتاد و اکنون مورد اعتماد مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شوش واقع شده که طی دو ابلاغ به عنوان مشاور و نماینده در بخش های « مطبوعات ، رسانه ، فضای مجازی ، تربیت بدنی و استعدادیابی » منصوب شده است .


پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز برای این معلم مهربان ، دلسوز و تلاشگر آرزوی موفقیت را دارد .

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست