10182018پنج شنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۶۱۲۲۹3110

پیام نورزی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان شوش

بِسْمِ ٱللّهِ ٱلرَّحْمنِ ٱلرَّحِيمِ

« یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبرالیل والنهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال» بهار این ودیعه الهی می آید با کوله باری از سرسبزی و طراوت و ایرانی مسلمان این رویش و شکوفایی را با نام نوروز گرامی می دارد.

 

نخستین روز بهار، آغازی برای اعتدال، طراوات، نشاط و شادابی و نوروز، عید شکوفایی، پویایی، بالندگی، نوخواهی و نواندیشی است.دین مبین اسلام نیز جلوه هایی از معرفت دینی را درآن به یادگار گذاشته است و آنان که سرای دیده و دل را از زنگارها صیقل دهند و ضمیر وجود را از هرگونه گناه و نافرمانی پاک و پیراسته نگاه دارند، نوروزی دل انگیز و سرسبزتر خواهند داشت. عید سعید نوروز و آغاز سال نو را که با دعای خیر عزیزان تحول احوال و تقلّب دلها و بصیرت ها را نوید می‌دهد به مردم « شهیدپرور ، مسولین محترم ، فرهنگیان فرهیخته ، دانش آموزان ، اولیای محترم ، خیرین مدرسه ساز و اصحاب رسانه و مطبوعات »  شهرستان تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند متعال آرزومندم که سال جدید، سالی سرشار از سلامتی، شادمانی و موفقیت برای همگان باشد.

 

برخود لازم می دانم از زحمات ارزشمند تمام کادراداری مدیریت و مدیران ، مربیان ، معاونین ، دبیریان و آموزگان در سال ۱۳۹۶ قدردانی نموده و از خداوند متعال، سالی سرشار از بهروزی و موفقّیت و ایّامی نیک و پربار را برای کلیه همکاران محترم و خانواده معّزز آنان در سال جدید، در ظل توجهات امام عصر روحی و ارواحنا فدا مسئلت می‌نمایم. امیدوارم سال آینده، با انسجام کاری بیشتر و همدلی و همفکری و هم افزائی، سالی پربرکت برای کشور عزیزمان ایران و سرشار از موفقیت برای شما دوستان باشد.

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست