10182018پنج شنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۶۱۲۱۰3092

پویش دانش آموزی جمع آوری درب بطری جهت خرید ویلچر برای دانش آموزان معلول نیازمند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت و ابتکار محمدرضا مهرابی معروف به « آقا معلم خوزستانی » و دبیر تربیت بدنی ، طرح پویش دانش آموزی جمع آوری درب بطری  جهت خرید ویلچر برای دانش آموزان معلول نیازمند در سه آموزشگاه محروم بخش شاوور اجرا شد .

به گزارش  شوش نیور ؛ این آقا معلم خوزستانی به دانش آموزانی که لباس ورزشی در زنگ ورزش با خود نیاورده بودند نمره ی منفی در نظر گرفته بود و به آنها توصیه کرده بود هر دانش آموزی که بتواند 20 عدد درب نوشابه های خانواده را تحویل دهد یک نمره ی منفی  پاک می شود .

عده ای از دانش آموزان  از این طرح استقبال کردند ولی وقتی که فهمیدند با جمع آوری درب بطری می توانند در خرید ویلچر برای دانش آموزان معلول نیازمند سهیم شوند ؛ حتی آنهایی که نمره ی منفی نداشتند به جمع آوری درب بطری مباردت ورزیدند .

این حرکت خداپسندانه در آموزشگاه های « علم الهدی ، شیخ مرتضی انصاری و شهید محمد جهان آرا »در منطقه ی محروم شاوور به اجرا در آمد و فرهنگیان این سه آموزشگاه وقتی تلاش دانش آموزان خود را مشاهده کردند آستین همت را بالا زده و در کار سهیم شدند .


محمدرضا مهرابی به خاطر همین ایده ها و ارتباط برقرار کردن با دانش آموزان نیازمند به همکاری ، به آقا معلم خوزستانی مشهور شده است .

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست