08202018دوشنبه
Last updateیکشنبه, 11 آوریل 3260 9pm
کد خبر: ۹۶۱۱۰۲2995

بازرسی دوره ای نظارت مستمر اداره ی کل آموزش و پرورش آغاز می شود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 14 روز یکشنبه 1 بهمن 1396 جلسه ی مدیران آموزشگاه های شهرستان شوش با محوریت « آغاز بازرسی دوره ای نظارت مستمر و معرفی مشاوران رسانه ای » در سالن اجتماعات اداره ی آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد .

به گزارش شوش نیوز ؛ عبدالامیر خنیفر مدیر اداره ی آموزش و پرورش شهرستان شوش در ابتدای سخنان خود از معرفی یکی از فرهنگیان شهرستان شوش به عنوان مشاور مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان خبر داد و در این خصوص عنوان نمود : مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان شش نفر از فرهنگیان استان خوزستان را به عنوان مشاور انتخاب کرده  که رضا بالویی از شهرستان شوش یکی از این شش مشاور است که جا دارد این انتخاب را به ایشان تبریک بگویم .

وی در ادامه به شش نکته ی مهم اشاره کرد و خاطر نشان نمود : بارها مشاهده شده  به هنگام نماز ظهر و عصر تعداد انگشت شماری به نماز خانه می روند ؛ اما از این به بعد مثلا اگر در هر اتاقی سه نفر حضور دارند ، یک نفر از آنها در اتاق بماند و دو نفر بعدی به نمازخانه بروند .

وی افزد:  تکریم ارباب رجوع هم یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای آموزش و پرورش  به حساب می آید ؛ لذا به هنگام مراجعه ی ارباب رجوع حتی اگر آن مراجعه کننده از مدیران خودمان باشد می بایست در اولین فرصت کارش را انجام دهید .

حضور به موقع در اداره ، سومین نکته ای بود که خنیفر به آن اشاره کرد و اظهار داشت : کلیه ی کارکنان توجه داشته باشند وقت اداری  ساعت 7 صبح است و دقیقا می بایست 7:30 صبح کارکنان در محل کارهای خود ؛ فعالیت اداری خود را آغاز نمایند .

مدیر اداره ی آموزش و پرورش شهرستان شوش در ادامه  به نحوه ی حضور بازرسان اداره ی کل تصریح نمود : قطعا بازرسین جهت ارزیابی از اداره و آموزشگاه و مشخص شدن نمره ی رتبه بندی ؛ یک شب جلوتر به اینجا می آیند ؛ لذا هم پرسنل اداره و هم مدیران آموزشگاه ها از هم اکنون از هر نظر آمادگی خود را داشته باشند .

وی در ادامه از افتتاح فروشگاه فرهنگیان در ایام الله دهه ی فجر خبر داد و گفت : در نظر است روز چهارشنبه 18 بهمن 1396 با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان ، مدیر کل نوسازی مدارس استان خوزستان و مسئولین شهرستان فروشگاه تعاونی فرهنگیان شهرستان شوش افتتاح و مورد بهره برداری قرار گیرد .

خنیفر در ادامه به  درمانگاه تخصصی فرهنگیان شوش اشاره کرد و خاطر نشان نمود : اعتباران اولیه ای که برای درمانگاه تخصصی فرهنگیان در نظر گرفته بودیم 5 میلیون تومان بود اما جمعی از خیرین و هم چنین فرهنگیان خصوصاً مقطع ابتدایی و بالاخره فرح حیاری مسئول امور بانوان اداره ی آموزش و پرورش حمایت های قابل توجهی داشتند و ما با این حساب می تونیم فاز دوم این درمانگاه که به دندان پزشکی اختصاص دارد را تکمیل نماییم و پیش بینی می شود تا اردیبهشت سال 1397 این درمانگاه آماده ی بهره برداری باشد .

سپس عباس دیناروند مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات اداره ی آموزش و پرورش شهرستان شوش  از  آغاز بازرسی و ارزیابی  ادارات و مدارس از هفته ی آینده خبر داد و در این خصوص اظهار داشت : از هر شهرستان با ابلاغ مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان  تیم های 15 نفره ایی ازریابی و نظارت را آغاز می کنند مثلا یک تیم از شهرستان از شهرستان لالی ؛ ارزیابی شوش را انجام می دهد و تیمی از شوش به مسجدسلیمان عازم می شود ؛ لذا از هم اکنون میزکار خود را آماده کرده و مستندات شاخص رو بر روی میز گذاشته تا ما به صورت آزمایشی این ارزیابی را در شهر خود انجام دهیم و در صورتی که موانعی باشد آنها را برطرف نموده و در ارزیابی اصلی نمره های خوبی را کسب نماییم .


پایان بخش این جلسه معرفی عباس کرم الهیمدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز و سمیه اکبریخبرنگار پایگاه خبری شوشان به عنوان مشاور مطبوعاتی ، رسانه ای و فضای مجازی از طرف اداره ی آموزش و پرورش به مدت یک سال بود .


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست