10172018چهارشنب
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۷۰۲۲۵3189

فراخوان کانون فرهنگی تربیتی شهید دانش شوش جهت پر کردن اوقات فراغت جوانان صادر شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

کانون فرهنگی تربیتی شهید دانش شهرستان شوش به مدیریت عبدالرحیم دیناروندی و با استفاده از مربیان مجرب جوانان و نوجوانان را جهت ثبت نام در کلاس های « درسی ، علمی ، هنری ، مهارت و ورزشی » فرا خواند.

 

به گزارش شوش نیوز ؛ از روز شنبه 22 اردیبهشت ماه 1397ثبت نام در این کانون واقع در « شوش ـ خیابان آزادی  ـ نرسیده به مسجد امام حسن مجتبی(ع) ـ طبقه ی دوم دبستان شهیدان » آغاز شده و از روز شنبه 2 تیرماه 1397 کلاس ها دایر می باشد .جهت کسب اطلاع بیشتر در وقت اداری می توانید با شماره تلفن های 42823242ـ42831720ـ061 تماس حاصل نمائید .

 

شایان ذکر است این کلاس ها  در بخش های «تقویتی ریاضی چهارم تا نهم ـ تقویتی زبان انگلیسی هفتم تا نهم ـ مشاوره ی تحصیلی کنکور (در زمینه درسی ) ،نقاشی ـ خوشنویسی«تحریری دست خط» (در زمینه ی هنری) ، آموزش شطرنج ـ آموزش ووشو ـ آموزش شنا ـ فوتبال ـ آموزش تکواندو و دفاع شخصی (در زمینه ی ورزشی ) ، آموزش تعمیر موبایل ـ آموزش تزریقات و پانسمان (در زمینه ی مهارت ) ، کامپیوتر و رباتیک (در زمینه ی علمی ) » با استفاده از مربیان مجرب و با تحصیلات آکادمیک از بین جوانان و نوجوانان مذکر هنرجو می پذیرد .


 

لازم به توضیح است به جز شهریه ی تزریقات و پانسمان که 50 هزار تومان می باشد ، شهریه ی مابقی رشته ها به تفکیک 40 هزار تومان در نظر گرفته شده است .


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست