08202018دوشنبه
Last updateیکشنبه, 11 آوریل 3260 9pm
کد خبر: ۹۶۱۱۲۰3053

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر مزار شهدای شوش غبار روبی و عطرافشانی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

همزمان با هشتمین  روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی که با عنوان «انقلاب اسلامی ، ایمان، جهاد و شهادت » نام گذاری شده و همچنین و روز نیروی هوایی است ، مزار شهدای شوش روز پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت 15  غبار روبی و عطرافشانی شد.

به گزارش شوش نیوز ؛ سرهنگ پاسدار کریم بابایی فرماندهی ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان شوش ضمن ارج نمادن به بنیانگذار جمهوری اسلامی(ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای«مدظله العالی» در مورد آرمان ها و دستاوردآوی انقلاب اسلامی گفت : بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی، احیای اندیشه اسلام ناب محمدی(ص) در دوران معاصر است و خدای متعال در قرآن اصل دین و اسلام را به درختی تنومند و سالم تشبیه می‌کند که ریشه‌های آن ثابت و در زمین است و شاخه‌های آن در آسمان به مردم ثمره می‌دهد .

وی افزود : انقلاب با طرح اسلام ناب محمدی(ص) همه جوامع را با ادیان مختلف تحت تاثیر قرار داد، تاریخ گواه است در بسیاری از انقلاب‌ها که از اسلام پیروی نشده با شکست مواجه شده است .


فرماندهی ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان شوش ، با بیان اینکه رشد انقلاب از پانزده خرداد 1342 شروع و به بزرگترین رویداد قرن 20 تبدیل شد، گفت: بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و علمی بعد از انقلاب، سبب توجه مردم جهان به دین و باورهای دینی شده است.


سرهنگ کریم بابایی  درپایان بیعت مجدد نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان شوش با مقام معظم رهبری را اعلام نمود و اظهار داشت : در هشتمین روز از دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی در گلزار شهدای شهرستان شوش جمع شده ایم تا با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و حضرت آیت الله امام خامنه ای«مدظله العالی» مجددا بیعیت نمود و تجدید میثاقی با شهدای هشت سال دفاع مقدس داشته باشیم و به آنها بگوییم ضمن اینکه ادامه دهنده ی راهتان هستیم ، هرگز نخواهیم گذاشت که از طرف دشمنان گزندی به انقلاب ، نظام و ولایت فقیه وارد شود .


شایان ذکر است ؛ در این مراسم معنوی که با حضور گسترده و پرشور مردم، مسولین محلی، فرماندهان نظامی از جمله ، عبدالحسن آل کثیر معاونت فرمانداری ، سرهنگ حمیدرضا بهاروند فرماندهی نیروی انتظامی ، علی الوار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، عبدالامیر خنیفر رئیس اداره ی آموزش و پرورش ، فاطمه دیناروند سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و ... و خانواده های معظم شهدا و جانبازان برگزار شد، حاضران با نثار شاخه های گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.


 

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست