12142018جمعه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

علی الهایی به عنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش منصوب شد

آیین تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش با حضور فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان، نماینده مردم در مجلس و جمعی از مسئولان محلی در دفتر فرماندار شهرستان شوش برگزار شد.


شوش نیوز تا اطلاع ثانوی تعطیل است

به قلم ـ عباس کرم الهی 

مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز 

با سلام و عرض ادب و احترام  به شما مخاطبین شوش نیوز ، شامل مسئولین تلاشگر و مردم شریف شهرستان شوش که در این چند سال با نکته نظرات خود ما را یاری نمودید ؛ اکنون بنا به دلایلی تا اطلاع ثانوی از محضر شما خداحافظی می کنم و در نتیجه این پایگاه هیچگونه خبری را منتشر نخواهد کرد .

عیادت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان از حاج غلامعلی رستگار

ساعت 11 صبح روز جمعه 9 آذرماه 1397 در آستانه تشکیل کانون بازنشستگان اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان ، دکتر محمد جوروند از حاج غلامعلی رستگار عیادت نمود .

جلسه ی شورای اداری شهرستان شوش با رویکردی هفته ی فرهنگی برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 9:30  صبح روز دوشنبه 19آذرماه 1397 هم زمان با سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی ، جلسه ی شورای اداری شهرستان شوش با محوریت «هفته ی فرهنگی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی و امور جوانان اداره ی کل ورزش و جوانان خوزستان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

گردهمایی بزرگ بسیجیان شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 9:15 صبح روز دوشنبه 5 آذرماه 1397 به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی  ناحیه ی سپاه شهرستان شوش ، هم زمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی(ره) ، گردهمایی  بزرگ بسیجیان شهرستان شوش   تحت عنوان «شکوه مقاومت» در سالن ورزشی سپاه برگزار شد .

جشن بزرگ دورهمی به مناسبت روز جهانی معلولین در تالار نیایش شوش برگزار شد

شهلا عبدالی ـ خبرنگار شوش نیوز

ساعت 20:45 جمعه 16 آذرماه 1397 به همت انجمن جسمی حرکتی توانجویان امید و با همکاری ، شهرداری، شورای اسلامی شهر و اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی جشن بزرگ دورهمی به مناسبت روز جهانی معلولین در تالار نیایش شوش برگزار شد .

دیدار جمعی ازاعضای کانون بسیج ورزشکاران با فرمانده سپاه ناحیه ی شوش به مناسبت هفته ی بسیج

ساعت 9:15 صبح روز پنجشنبه 1 آذرماه 1397 در سومین روز از هفته ی بسیج که با عنوان « بسیج ، اقتدار دفاعی و امنیتی» نام گزاری شده است ، جمعی از مربیان و اعضای کانون بسیج ورزشکاران با سروان پاسدار علیرضا ایمانی فرمانده سپاه ناحیه ی شوش دیدار نمودند .

دعای پرفیض ندبه با حضور جمعی از مردم ولایی شوش در امامزاده عبدالله بن علی(ع) شوش برگزارشد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 7 صبح روز جمعه 16 آذرماه 1397 هم زمان با روز دانشجو و روز جهانی هواپیمایی ؛ به همت مجمع الذاکرین ، دعای پر فیض ندبه به نیت زنده یاد هوشنگ نجادی و فرزندش زنده یاد اسماعیل نجادی در نمازخانه ی امامزاده عبدالله بن علی(ع) و دعبل خزایی برگزار شد .

در حالی که استاندار خوزستان قول پرداخت دو ماه حقوق معوقه را اعلام نموده ؛ اعتراض کارگران هفت تپه همچنان ادامه دارد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز سه شنبه 29 آبان ماه 1397 کارگران معترض شرکت کشت و صنعت هفت تپه همراه با خانواده با تجمع در میدان شهدای هفتم تیر ؛ ندای خود را از طریق رسانه ها به گوش مسئولین  پایتخت نشین رساندند .

به بهانه ی برگزاری جشن دور همی به مناسبت روزجهانی معلولین به سراغ مدیر عامل انجمن توانجویان جسمی حرکتی امید شوش رفتیم تا از از نارسایی های انجمن خود با مسئولین سخن بگوید

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 11:30 روز سه شنبه 13 آذرماه به دفتر انجمن توانجویان جسمی حرکتی امید شوش واقع در شورای اسلامی شهرشوش رفتیم  تا به مناسبت روز جهانی معلولین و برگزاری جشن دورهمی با حمید منصوری گفت و گویی داشته باشیم .

به مناسبت هفته ی وقف ضریح جدید آستان مقدس دانیال نبی(ع) وارد شوش شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 16 روز چهارشنبه 23 آبان ماه 1397 در نهمین روز از دهه ی وقف که با عنوان « وقف، اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی » نام گزاری شده است ؛ ضریح جدیدآستان مقدس  دانیال نبی(ع) ساخت هنرمندان اصفهانی طی مراسمی وارد شوش شد .

مقالات دیگر...


زیر مجموعه ها

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست