04222018یکشنبه
Last updateیکشنبه, 11 آوریل 3260 9pm

هاشم خنفری پور جعفری ،رسماً فعالیت خود را به عنوان شهردار الوان آغاز نمود

تهیه و تنظیم : عباس کرم الهی

آیین تودیع و معارفه ی شهردار شهر الوان ساعت 9:35 صبح روز چهارشنبه «با 35 دقیقه تأخیر» در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .


ابتکار جالب اداره ی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی الوان در هفته تعاون

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

رئیس اداره ی تعاون کار و رفاه اجتماعی الوان به همراه چند تن از روسای ادارات بخش شاوور بیش از 40 کتاب را به اداره کتابخانه های الوان هدیه دادند که 5 کتاب آنها  يعني حوزه تعاون ، روابط کار ، اشتغال و بازرسی  مربوط به کتب تخصصي وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی می باشد .

پست شهر الوان از توابع شهرستان شوش مدتی است که تعطیل است

عباس کرم الهی

در یکی از روزهای دهه ی مبارک فجر ، جهت افتتاح دو خانه ی بهداشت  به شهر الوان رفتیم و چند دقیقه ای جلوی بخشداری شاوور توفق کردیم که نا گهان چشممان به اداره ی پستی افتاد که با قفل آویز درب آن بسته شده بود .

رئیس دادگستری بخش شاوور دارفانی را وداع گفت

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

همزمان با تشییع پیکر پاک پدر کریم ستاوی یکی از بزرگان عشیره ی عقیلی ؛  با خبر شدیم که مجید افراخته رئیس دادگستری بخش شاوور از توابع شهرستان شوش بر اثر عارضه ی قلبی به رحمت ایزدی پیوسته است .

مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در الوان برگزار شد

سید مهدی موسوی ـ خبرنگار شوش نیوز

مراسم بیست و ششمین سال ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) در مسجد امام جعفر صادق(ع) شهر الوان از توابع بخش شاوور  شهرستان شوش برگزار شد.

 

 

 

حل مشکل چهارهزار و 500 نفر از ساکنان روستاهای شهرستان با آغاز ساخت پل خسرج

فرماندارشهرستان شوش گفت: با ساخت پل خسرج بر روی رودخانه ی کرخه علاوه بر کاهش 40 کیلومتری تردد رفت و برگشت بیش از چهار هزار و 500 نفر از ساکنان 21 روستای منطقه ، 2 بخش فتح المبین و شاوور شوش نیز به هم متصل می شوند.

 

 

 

دستاوردهای عمرانی شهرستان شوش در چهارمین روز از دهه ی مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی شهرداری الوان :

در چهارمین روز از دهه ی مبارک فجر با حضور مهندس نجاتی فرماندار شوش و جمعی از مسئولین ، 6 پروژه ی عمرانی و خدماتی در شهرهای الوان و شاوور افتتاح و فعالیت خود را آغاز کردند .

بازدید رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شوش از مراسم اعتکاف در شهرهای الوان و شاوور و15 روستا

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز شنبه 4 اردیبهشت 1395 ساعت 10صبح الی 13 رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش به همراه مسئول امور مساجد از مراسم اعتکاف در سه مسجد شهرهای شاوور و الوان و 15 روستای بخش شاوور از توابع شهرستان شوش بازدید به عمل آورد .

 

 

 

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست