02162019شنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

خاطرات انقلاب در شوش ـ قسمت دوم )

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

رهبری انقلاب :

هر انقلابی برای رسیدن به پیروزی در درون خود دارای رهبری یگانه است.این انقلاب با هر گرایشی که باشد، زمانی توفیق می یابد که مردم پیرو رهبر آن باشند.طبیعی است که هدف مشترک مردم و رهبر کمک شایانی به یکپارچگی خواهد نمود.


خاطرات انقلاب در شوش

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

از امروز سه شنبه 17 بهمن ماه 1396  در نظر داریم علاوه بر خاطرات انقلاب اسلامی ایران ؛ هر شب بنا به تقاضای جمعی از شهروندان خاطرات استاد جعفر دیناروند با موضوع « خاطرات انقلاب در شوش » را نیز پوشش دهیم .

دانستنیهای حقوقی

نگارنده ـ هوشنگ ماکنالی زاده

حتما بسيار پيش آمده كه در موقعيتي قرار گرفته‌ايد كه نمي‌دانسته‌ايد مشكل‌تان را چگونه حل كنيد يا اينكه نسبت به شرايط حقوقي محقق شدن آن فعل و آثار احتمالي آن آگاهي كافي نداشته‌ايد.

 

در آخرین روز از هفته دفاع مقدس ؛ آئین گل‌افشانی و غبارروبی مزار شهدای شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ مسعود قربان پور

ساعت 18 روز پنجشنبه 6 مهرماه1396 در آخرین روز از هفته ی دفاع مقدس ، آئین گل افشانی و غبار روبی شهدای « هشت سال دفاع مقدس ، مدافعین حرم و نظم و امنیت» ، در گلزار شهدای شوش برگزار شد .

دکتر نوری خبر داد : کمیسیون کشاورزی از بانک های سپه و رفاه شکایت دارد

با توجه به پرداخت نشدن مطالبات کشاورزات ذرت کار ،  این قشر زحمت کش برای کاشت گندم دچار مشکل شده اند ، به همین منظور کمیسیون کشاورزی مجلس از بانک های سپه و رفاه شکایت دارد  .

 

 

 

به بهانه ی هفته ی سربازان گمنام

عباس کرم الهی

وقتی می گوییم سرباز گمنام شاید برای برخی که اطلاع ندارن این فرضیه در ذهنشان خطور کند که خبرنگاران همان سربازان گمنامی هستند که نظرات و انتقادات مردم را به مسئولین و عملکرد مسئولین را به مردم منعکس می کنند .

 

 

 

نشست خبری دکتر سید راضی نوری در هفتمین روز از دهه ی مبارک فجر

این نشست خبری به مدت سه روز تایپ شده است :

دکتر سید راضی نوری نماینده ی شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی  در هفتمین روز از دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی  در نشست خبری با خبرنگاران مطبوعات و پایگاه های خبری تحلیلی در ساختمان جدید درمانگاه خیریه ی امیرالمؤمنین(ع) برگزار شد ، به سئوالات مطرح شده پاسخ داد .

مراسم جشن یوم الله 12 فروردین در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت فرمانداری شهرستان شوش و با همکاری اداره ی اوقاف و امور خیریه ، به هنگام نماز مغرب و عشاء روز سه شنبه 11 فروردین 1394 ، مراسم جشن روز جمهوری اسلامی ایران در آستانه ی مقدس حضرت دانیال نبی(ع) برگزار شد .

 

 

 

  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست