06262019چهارشنب
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۷۰۵۱۶3308

بیام تبریک مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مناسبت روز خبرنگار

محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، ١٧ مرداد که روز خبرنگار نام گرفته است را به خبرنگاران و اصحاب رسانه و مطبوعات استان خوزستان تبریک گفت.

متن پیام وی بدین شرح است:

بسم ا... الرحمن الرحیم

با درود به روح بلند و آسمانی شهید صارمی و همه ی اصحاب رسانه که در مسیر اطلاع‌رسانی و نجات روح آدمی از جان و جهان گذشتند، ١٧ مرداد را به همه جوانمردان و پهلوانان این عرصه مهم تبریک می گویم.

بدون شک هر قدم و قلمی که در این راستا برداشته می‌شود مقدس و مأجور است خاصه در روزگار ما که بسیارند کسانی که به دنبال ارائه ی تصویری غلط از حقایق‌اند، چه کشورهای استعمارگر و چه انسان هایی که می خواهند روح دیگران را در تسخیر اهوای نفسانی خود قرار دهند.

همه ی دشمنان حقیقت‌اند و اصحاب رسانه بدنبال آزادی روح انسان از تقیدات نفسانی با ارائه اخبار حقیقی‌اند و به همین سبب کارشان قدسی و الهی است و آنچه می‌نگارند همه در نزد حضرت حق مأجور خواهد بود.


شهید صارمی و بسیاری از اصحاب رسانه که اینک در میان ما نیستند جلوه‌گران حقایق و راستی بودند و نامشان تا همیشه زمزمه نیم شب مستان و عاشقان خواهد بود.

بر خود لازم می‌دانم به صورت خاص این روز شکوهمند را به همکاران رسانه‌ای خود در خوزستان عزیز تبریک عرض کنم و از خانه مطبوعات که در بزرگداشت روز خبرنگار تلاش وافر داشته‌اند بی نهایت سپاسگذارم.

محمد جوروند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست