04252018چهارشنب
Last updateیکشنبه, 11 آوریل 3260 9pm

نشست فصلی جمنای شهرستان شوش با حضور دکتر سید محمد حسینی برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 17:20 روز سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 ، نشست فصلی جبهه مردمی انقلاب اسلامی شهرستان شوش با حضور دکتر سید محمد حسینی مسئول کمیترسانه و فضای مجازی جمنای کل کشور در مسجد شهدای شوش برگزار شد .


پنجمین جلسه ی جبهه ی مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 21 جمعه 27 بهمن 1396 به مدت دو ساعت و نیم ، پنجمین جلسه ی جبهه ی  مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان شوش ، با محوریت « بررسی عمده ترین مشکلات شهرستان » برگزار شد .

انقلاب اسلامی ایران (قسمت هشتم ـ ابزار شناسی انقلاب)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

یکی از راه های شناخت ماهیت انقلاب مطالعه ی ابزارهای به کار رفته در آن از ابتدای حرکت تا پیروزی است.این بدان معناست که ماهیت انقلاب های جهانی تابعی از روش ها و ابزارهای آن هاست.

مردم ولایتمدار شوش در لبیک به ولی امر مسلمین در آوردگاه 22 بهمن تاریخی ترین حماسه ی خود را ثبت نمودند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

مردم قهرمان و همیشه در صحنه ی شهرستان شوش هم‌زمان با سایر نقاط ایران اسلامی راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن‌ماه را در حالی برگزار کرد که  مردم دیارشهر شوش تاریخی ترین حماسه در آوردگاه یوم الله 22 بهمن را به نام خود ثبت نمود .

انقلاب اسلامی ایران (قسمت هفتم ـ انقلاب شناسی انقلاب)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

یکی از موضوعات مهم در شناخت انقلاب اسلامی ایران شناخت انقلاب های جهانی و مقایسه ی آن در عرصه های مختلف است.این فعالیتی علمی و به دور از تعصبات فردی و گروهی است.

انقلاب اسلامی ایران (قسمت یازده ، دوازده و سیزده )

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

دشمن شناسی انقلاب:

هر رویدادی در جهان امروز دارای موافقین و مخالفینی است.دلایل ایجادی برای هر یک نیز قابل قبول و تایید است.هر گروه یا سازمانی با رفتارهایی موافق است که دیگری در نقطه ی مقابل آن قرار می گیرد.بسته به حجم یک رویداد تعداد مخالفین و موافقین نیز افزایش می یابد.

انقلاب اسلامی ایران (قسمت ششم ـ رویداد شناسی انقلاب)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

در جریان پیروزی انقلاب اسلامی رویدادهای متعددی به وقوع پیوستند.بعضی برای تسریع در موفقیت لازم و ضروری بودند و تعدادی نیز کمکی به آن نکردند.شناخت رویدادهایی که کمک دهنده و نیز مانع بودند برای آیندگان امری لازم و ضروری است.

انقلاب اسلامی ایران (قسمت دهم ـ دوست شناسی انقلاب)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

انقلاب اسلامی ایران مانند هر رویدادی دارای طرفداران و مخالفینی بود.آن ها در چند شکل وارد انقلاب شدند.محبان و دوستداران که افرادی خاص یا گروه هایی معین بودند و زمانی شامل کشورها می شدند.

انقلاب اسلامی ایران (قسمت پنجم ـ گروه شناسی انقلاب)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

در میان انقلاب های دنیا می توان واژه ی "انقلاب بزرگ" را یافت.آن دسته از انقلاب هایی که با تغییرات اساسی در حکومت و ساختار اجتماعی یک کشور یا جامعه به وجود آمدند.

انقلاب اسلامی ایران (قسمت نهم ـ هدف شناسی انقلاب)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

ارزیابی هر انقلابی دارای شیوه های مختلفی است.اینکه چرا به وجود آمد؟ چه کسانی با چه ماهیتی در ایجادش نقش داشتند؟نگرش های مردم چه بود؟نتیجه ی انقلاب چه شد؟ آیا خواسته هایی مطرح بود؟ 

انقلاب اسلامی ایران (قسمت چهارم ـ ریشه شناسی انقلاب)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

رویدادهای اجتماعی به دلیل ایجاد آن ها به وسیله ی انسان دارای معنا و مفهوم خاصی هستند.آغازینی برای آن ها متصور است و ریشه ای و بنیانی دارند که باعث شکل دهی آن ها می شوند.طبیعی است که انقلاب بزرگی مانند ایران نمی تواند از این قاعده مستثنی باشد.

مقالات دیگر...


زیر مجموعه ها

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست