12142018جمعه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

مردم ولایتمدار شهرستان شوش با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان روز استکبار ستیزی مشت محکمی بر دهان دشمنان زدند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 9 صبح روز یکشنبه 13 آبان 1397 ، هم زمان با سالروز روز جهانی  مبارزه با استکبار جهانی ، تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام  و سالروز تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه ؛ راهپیمایی یوم الله 13 آبان در شوش برگزار شد .


عاشورائیان خوزستان در روز اربعين حسيني با حضور در شوش نام خود را در تاریخ جهان اسلام ثبت نمودند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

از ساعت 8 صبح روز سه شنبه 8 آبان ماه 1397 تا قبل از اذان ظهر ، هیئات مذهبی ، کانون های فرهنگی و هنری مساجد ، ادارات و انجمن های مردم نهاد شهرستان شوش از خیل عظیم عزاداران خوزستان پذیرایی نموده و به گرمی مقدم آنها را به شهر دانیال نبی(ع) گرامی د اشتند .

امام جمعه ی موقت شوش گفت : عده ای از مسئولین کشوری عین خیالشان است که مردم از نظر اقتصادی زیر خط فقر به سر می برند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز جمعه 16 شهریور ماه 1397 بعد از اذان ظهر ، نماز سیاسی عبادی جمعه به امامت حجت الاسلام عبدالرزاق عفری در مصلای شهرستان شوش برگزار شد .

اولین دیدار سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیران انجمن های تابعه برگزار شد

ساعت 13:45 الی 17 چهارشنبه 25 مهرماه 1397 ؛ اولین جلسه ی سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیران انجمن های فرهنگی و هنری در این اداره برگزار شد .

چرا به دست خود دشمن شادکن می شویم ؟

به قلم ـ عباس کرم الهی

همه می دانند که جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهای ثروتمند دنیاست و اگر این اختلاص ها ،احتکارها  و سؤمدیریت ها نباشد به جرأت می توان گفت با این تحریم ها که شدت یافته به اقتصاد کشور خدشه ای وارد نمی شود .

تقدیر ستاد برگزاری نماز جمعه از نماینده ی شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

با خاطر حضور دکتر سید راضی نوری نماینده ی شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی در شبستان مصلای نماز جمعه و پاسخگویی به سئوالات نمازگزاران بعد از نماز ، ستاد برگزاری نماز جمعه از وی قدردانی نمود .

خطاب به دشمنان ، شور حسین را در دل نونهال شوشی ببینید و از خجالت بمیرید

به قلم ـ عباس کرم الهی

درست است که دقیقا 1319 سال پیش در روز عاشورای حسینی سال 61 هجری قمری سیدالشهداء حضرت امام حسین(ع) و دیگر یاران با وفایش با نثار خون خود اسلام را بیمه کردند اما اگر ده هزار سال دیگر هم سپری شود شور حسین از دل ها خارج نمی شود .

دیدار جمعی از اعضای جبهه ی مردمی انقلاب اسلامی با فرمادهی ناحیه ی سپاه شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت :18:30 یکشنبه 20 خردادماه 1397 ، رئیس جمنای شهرستان شوش و جمعی از اعضای این تشکل مردمی با حضور در مقرر فرماندهی ناحیه ی سپاه پاسداران شهرستان شوش با سروان علیرضا ایمانی دیدار نمودند .

شوش در آستانه ی ماه محرم مزین به پرچم ها و بیرق های عاشورایی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

شوش ، پنجمین شهر مذهبی ایران ، هر ساله سه روز مانده به ماه محرم ،به استقبال این ماه رفته و با نصب پرچم های عاشورایی به استقبال این ماه می روند که در این میان هیئت زنجیرزنان متوسلین به آقا موسی ابن جعفر (ع) پیش قراول این استقبال است .

بیانیه ی جمعی از مسئولین شهرستان شوش برای حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

برخی از مسئولین ادارات ، نهادها ، ارگان ها ، هیئات مذهبی ، احزاب سیاسی و انجمن های مردم نهاد شهرستان شوش ضمن اعلام حضور حماسی در راهپیمایی « بین المللی ، تاریخی ، حماسی ، سیاسی و دینی» روزجهانی قدس ، بیانیه ای مشترک به شرح زیر صادر نمودند :

مقالات دیگر...


زیر مجموعه ها

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست