07222019دوشنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۸۰۲۲۸3860

از بدهی سنگین ایران تا تاکید بر برگزاری انتخابات اختصاصی؛ تهدید کشتی ایران

ساعت 14:34 روز شنبه 28 اردیبهشت ماه 1398 در سایت ورزش 3 نامه ای از « نناد لالوویچ» رئیس اتحادیه ی بین المللی کشتی با ارسال نامه ای خطاب به سرپرست موقت  فدارسیون کشتی ایران برگزاری انتخابات اختصاصی را تهدیدی برای کشتی ایران دانست .

متن نامه به شرح زیر است :

آقای بهروز نعمتی عزیز

من از شما برای نامه تاریخ 13 می 2019 که به من پست جدیدتان به عنوان مسئول فعلی فدراسیون کشتی ایران را اطلاع دادید، تشکر می‌کنم.

من باید به شما اطلاع بدهم که من شرایط فدراسیون کشتی ایران را در 12 ماه اخیر به دقت دنبال کردم. من انتظار داشتم که برای این شرایط در چارچوبی که اساسنامه فراهم می کرد، راه حلی پیدا شود؛ به ویژه برگزاری یک مجمع عمومی اضطراری و انتخاب رییس از طریق مجمع 6 ماه بعد از استعفای رییس.

تا این لحظه ما هیچ اطلاعاتی از شما و کمیته ملی المپیک در رابطه با برگزاری چنین مجمع عمومی ای دریافت نکردیم و در این مقطع نمی دانیم آیا در آینده ای نزدیک چنین مجمعی برگزار خواهد شد یا خیر.

همچنین ما هیچ مدرک رسمی یا پیش نویسی که انتصاب شما به عنوان رییس موقت را تایید کند، دریافت نکردیم. برای ما مشخص نیست شما در فدراسیون چه مسئولیتی بر عهده داشتید.

ما همچنین مایلیم به شما در مورد بدهی مالی سنگین فدراسیون کشتی ایران و عواقب احتمالی حضور فدراسیون شما برای شرکت در رقابت‌هایی که از آن محروم می شوید، یادآور شویم.

تحت چنین شرایطی برای ما دشوار است که به تعهداتمان عمل کنیم و ویزایی که شما در نامه پیوست درخواست کردید را صادر کنیم؛ مگر اینکه شما بتوانید تضمین بدهید که این شرایط را مطابق با جایگاهتان و همچنین با توجه به قوانین اتحادیه جهانی کشتی حل کنید.

در پایان از آنجا که شما درخواست ملاقات با من برای بحث در مورد این شرایط را داشتید، اعلام می کنم که من در یک جلسه در مقر اتحادیه جهانی کشتی در تاریخ 17 ژوئن 2019 در خدمت شما خواهم بود.
از توجه شما متشکرم. با تشکر .

نناد لالوویچ 

رئیس اتحادیه ی بین المللی کشتی

 نامه ای را که مطالعه کردید نشان می دهد از زمان استعفای رسول خادم و معرفی دکتر حمید بنی تمیم  به عنوان سرپرست فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران ، تحت هر شرایطی طبق قانون و اساسنامه حداکثر بعد از شش ماه انتخابات مجمع برگزار و رئیس جدید انتخاب شود اما سرپرستی را به بهانه ی ان که خود داوطلب است کنار گذاشته و سرپرستی دیگر را معرفی نمودند تا صرفا مقدمات برگزاری انتخابات بر مهیا نماید در حالی که هنوز صلاحیت داوطلبین مشخص نشده و از طرفی سرپرست فعلی در حال عزل و نصب است .

امید است حداقل جواب نامه ی «نناد لالوویچ رئیس اتحادیه ی بین المللی کشتی» را بدهند آن طور که بتو.ان ایشان را قانع کرد ـ لذا کاری نکنیم که به دست خودمان فیلا را وادار به محروم نمودن ایران از مسابقات المپیک کنیم .

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست