04242019چهارشنب
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

راهپیمایی ضد آمریکایی ، صهیونیستی نمازگزاران شوش پس از اقامه نماز جمعه برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

مردم ولایتمدار و انقلابی شهر پس از اقامه نماز سیاسی عبادی جمعه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت اقدام سخیف رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی راهپیمایی کردند.


روز شمار دفاع مقدس ( قسمت یازدهم )

ایده ـ عباس کرم الهی

در تاریخ 5 آذرماه 1358 ، سازمان بسیج مستضعفین یکی از نیروهای پنجگانه سپاه پاسداران و از یکی مهمترین بازوهای قدرت جمهوری اسلامی به شمار می‌رود که مأموریت جذب، آموزش، سازماندهی و به کار گیری نیروهای داوطلب مردمی را در راستای اهداف انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن را بر عهده دارد.

سپاه ناحیه ی شوش عملیات خارج کردن آب از منازل روستاهای حاشیه ی رودخانه دز را آغاز کرد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

 سروان پاسدار علیرضا ایمانی فرمانده سپاه شوش از آغاز عملیات خارج کردن آب از منازل روستاهای حاشیه رودخانه دز خبر داد.

معاونت فرمانداری شهرستان شوش در رشته ی دکترای علوم سیاسی پذیرش شد

شهلا منگری ـ خبرنگار شوش نیوز

با خبر شدیم که عبدالحسن آل کثیر معاونت فرمانداری شهرستان شوش با موفقیت مفتخر شده در رشته ی دکتری علوم سیاسی پذیرش شود  .

عارف خراس ، طلبه ی حوزه ی علمیه ی امام محمد باقر(ع) با آموزش فوتبال به کودکان سیل زده دین خود را ادا نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 18 روز یکشنبه 25 فروردین 1398 ، عارف خراس از طلبه های حوزه ی علمیه ی امام محمد باقر(ع) و از اعضای فعال بسیج ، با حضور در اردوگاه شهید حسن درویشی ضمن فعالیت های فرهنگی و مذهبی برای سیل زدگان با آموزش فوتبال به نوجوانان سیل زده دین خود را ادا نمود .

چهره شناسی شماره 5

امروز هم مثل روزهای گذشته دو چهره از شهروندان شوش را برای شناسایی در معرض دید شما مخاطبین وفادار و پایه ی این پایگاه قرار داده ایم تا با شرکت در این مسابقه توانسته باشیم در کنار هم سهمی در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی داشته باشیم .

صد نسخه کتاب بین کودکان سیلزده توضیح شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 21 فروردین ماه 1398 هم زمان با سالروز میلاد ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز با حضور مرتضی حیدری آل کثیر سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش 100نسخه کتاب بین کودکان اسکان یافته در اردوگاه خویس اهدا شد .

تحلیلی اجمالی بر برجام ، آیا آمریکا آنقدر مهم است ؟!

به قلم ـ برهان زبیدی

 بدعهدی و خدعه ی آمریکایی‌ها در ماجرای برجام و سر باز زدن آن‌ها از عمل به تعهداتشان، آن‌هم در شرایطی که جمهوری اسلامی همه پیش‌پرداختهایش را انجام داده است، اگرچه «خسارت محض» (1395/1/1) است اما تجربه مغتنمی را نیز برای ملت ایران رقم زده است.

 

 

 

جشن اعیاد شعبانیه در دبستان نجمه ی شهر شاوور برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت گروه جهادی حضرت ولیعصر(عج) حوزه ی مقاومت نرجس خاتون به فرماندهی سمیه سرخه ؛ جشن اعیاد شعبانیه در دبستان نجمه ی شهر شاوور ؛ محل اسکان سیل زدگان برگزار شد .

آیا شهادت شیخ نمر ، آخرین میخ بر تابوت آل سعود است ؟

احمد معین ـ خبرنگار شوش نیوز

سه سال پیش نیروهای امنیتی سعودی با یورش به اتومبیل شیخ شهید و مجروح کردن ایشان ، اورا به زندانهای مخوف و قرون وسطایی آل سعود منتقل کردند . 

امدادرسانی فرمانده سپاه ناحیه ی شهرستان شوش به خودروهای گرفتار در محور شوش ـ اهواز

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 14:30 روز دوشنبه 19 فروردین ماه 1398 سروان پاسدار علیرضا ایمانی فرماندهی سپاه ناحیه ی شهرستان شوش با حضور در جاده ی شوش  به طرف اهواز به خودروهای گرفتار در این محور امدادرسانی نمود .

قربانی که با پای خود به قربانگاه رفت

به قلم ـ احمد معین

دهم ذی الحجه عید قربان و روز بندگی است ، در این روز حضرت ابراهیم (ع) به دستور الهی فرزندش اسماعیل را به قربانگاه برد تا ذبح کند ، اما خواست خداوند امتحان ایشان بود و ابراهیم (ع) سربلند از این امتحان هم بیرون آمد. 

 

 

 

انجمن توانجویان جسمی حرکتی امید شوش 1000پرس غذا روانه ی اردوگاه آهودشت نمود .

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز یکشنبه 18 فروردین 1398 در پی جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی توسط مدیرعامل و هیئت مدیره ی انجمن مردم نهاد جسمی حرکتی توانجوان امید شوش، 1000پرس غذای گرم تهیه و به اردوگاه آهودشت ارسال شد تا بین سیلزدگان توذیع شود .

فریاد استغاثه شیعیان محاصره شده شهرهای الفوعه و کفریا سوریه در شوش

سید مهدی موسوی ـ خبرنگار شوش نیوز

مردم ولایتمدار شهرستان شوش امروز جمعه 27 شهریور 1394 پس از اقامه نماز جمعه  با امضاء طوماری  تلاش کرده اند فریاد استغاثه شیعیان مظلوم و بی دفاع این دو شهر را به گوش مسلمین برسانند. 

 

 

 

مدیریت بخش خصوصی تالار نیایش شوش آمادگی خود را برای پذیرفتن سیل زدگان اعلام نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

بعد از تماس تلفنی با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و مرتضی حیدری آل کثیر دارنده ی حق امضای اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی ؛ مدیریت بخش خصوصی تالار نیایش آمادگی خود را برای پذیرفتن سیلزدگان روستاها جهت اسکان اعلام نمود .

چادرهای اردوگاه مستقر در پادگان شهید درویشی که بر اثر تندباد درچار مشکل شده بودند مجددا رو به را شدند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

با توجه به این که بر اثر تندباد ساعت 20:30 چادرهای اردوگاه  مستقر در پادگان شهید درویشی دچار مشکل شده بودند با حضور گروه های جهادی حوزه ی سردار سرلشکر شهید حسن درویشی مجددا رو به راه شده و سیلزدگان روستاهای دوار و خویس به حالت عادی برگشتند .

مسئول معاونت بسیج سازندگی شوش از حضور گروه های جهادی و حلقات صالحین شهرستان در مناطقه دوار خبر داد.

به گزارش خبرنگار معاونت روابط عمومی و تبلیغات دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شوش دانیال(ع) ساعت 9 صبح روز جمعه 16 فروردین ماه 1398 مهندس هادی فرخی مسئول معاونت بسیج سازندگی شوش از حضور گروه های جهادی و حلقات صالحین شهرستان در منطقه ی دوار خبر داد.

دیدار علی عبدی نسب سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با فرمانده نیروی انتظامی

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 11:45 یکشنبه 22 مهرماه 1397 ، علی عبدی نسب پس از دیدار با امام جمعه ، در دومین دیدار حضوری خود با مسئولین ؛ به ستاد فرماندهی نیروی انتظامی رفت و با سرهنگ حمیدرضا بهاروند پیمان همکاری فی ما بین بست .

برای دومین روز متوالی گروه جهادی ناهید فاتحی کرجو در پادگان شهید حسن درویشی به سیلزدگان خدمات رسانی نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

گروه جهادی شهیده ناهید فاتحی کرجو از حوزه ی بسیج کوثر سپاه ناحیه ی شهرستان شوش روز پنجشنبه 15 فروردین 1398 با هماهنگی شبکه ی بهداشت و درمان برای افراد سیلزده در اردوگاه ویزیت رایگان مهیا نمود.


  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست