07122019جمعه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

راهپیمایی ضد آمریکایی ، صهیونیستی نمازگزاران شوش پس از اقامه نماز جمعه برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

مردم ولایتمدار و انقلابی شهر پس از اقامه نماز سیاسی عبادی جمعه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت اقدام سخیف رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی راهپیمایی کردند.


روز شمار دفاع مقدس ( قسمت یازدهم )

ایده ـ عباس کرم الهی

در تاریخ 5 آذرماه 1358 ، سازمان بسیج مستضعفین یکی از نیروهای پنجگانه سپاه پاسداران و از یکی مهمترین بازوهای قدرت جمهوری اسلامی به شمار می‌رود که مأموریت جذب، آموزش، سازماندهی و به کار گیری نیروهای داوطلب مردمی را در راستای اهداف انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن را بر عهده دارد.

کارگاه شبکه ی روشنگری بسیج در نمازخانه ی سپاه ناحیه ی شوش برگزاری شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 11:30 روز چهارشنبه 19 تیرماه1398 به همت پایگاه مقاومت بسیج دانشجویی ، معاونت فرهنگی ناحیه و روابط عمومی سپاه ، کارگاه شبکه ی روشنگری بسیج با حضور دانشجویان بسیجی دانشگاه های پیام نور و آزاد اسلامی شوش و بخش شاوور در نمازخانه ی سپاه ناحیه ی شوش برگزار شد .

معاونت فرمانداری شهرستان شوش در رشته ی دکترای علوم سیاسی پذیرش شد

شهلا منگری ـ خبرنگار شوش نیوز

با خبر شدیم که عبدالحسن آل کثیر معاونت فرمانداری شهرستان شوش با موفقیت مفتخر شده در رشته ی دکتری علوم سیاسی پذیرش شود  .

پیام فرمانده سپاه شوش به مناسبت فرا رسیدن روز قلم

سرگرد پاسدار علیرضا ایمانی فرمانده ی سپاه ناحیه ی شهرستان شوش به مناسبت فرا رسیدن روز قلم و سالروز ردبوده شدن چهار دیپلمات ایرانی توسط رژیم صهیونیستی پیامی را صادر نمود .

چهره شناسی شماره 5

امروز هم مثل روزهای گذشته دو چهره از شهروندان شوش را برای شناسایی در معرض دید شما مخاطبین وفادار و پایه ی این پایگاه قرار داده ایم تا با شرکت در این مسابقه توانسته باشیم در کنار هم سهمی در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی داشته باشیم .

آموزش تئوری و عملی مقابله با اغتشاشات و دفاع شخصی در سالن ورزشی تکواندو واقع در آخرآسفالت شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 21:30 روز چهارشنبه 5 تیرماه 1398به همت گروهان یکم از گردان شهید احمد حیاری آموزش تئوری و عملی مقابله با اغتشاشات ، نا آرامی ها  و دفاع شخصی زیر نظر سروان پاسدار علی سواری فرمانده ی گروهان و حاج رضا محمودخانی دارنده ی دان 2 دفاع شخصی در سالن ورزشی تکواندو واقع در آخرآسفالت شوش برگزار شد .

تحلیلی اجمالی بر برجام ، آیا آمریکا آنقدر مهم است ؟!

به قلم ـ برهان زبیدی

 بدعهدی و خدعه ی آمریکایی‌ها در ماجرای برجام و سر باز زدن آن‌ها از عمل به تعهداتشان، آن‌هم در شرایطی که جمهوری اسلامی همه پیش‌پرداختهایش را انجام داده است، اگرچه «خسارت محض» (1395/1/1) است اما تجربه مغتنمی را نیز برای ملت ایران رقم زده است.

 

 

 

دوره ی آموزشی آشنایی ضد شورش و اغتشاش برای بسیجیان در مسجد جامع روستای حمیدآباد برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 22:30 سه شنبه 4 تیرماه 1398 به همت گروهان سوم از گردان شهید حیاری ، دوره ی آموزشی آشنایی ضد شورش و اغتشاش برای بسیجیان  زیر نظر حاج رضا محمودخانی در مسجد جامع روستای حمیدآباد برگزار شد .

آیا شهادت شیخ نمر ، آخرین میخ بر تابوت آل سعود است ؟

احمد معین ـ خبرنگار شوش نیوز

سه سال پیش نیروهای امنیتی سعودی با یورش به اتومبیل شیخ شهید و مجروح کردن ایشان ، اورا به زندانهای مخوف و قرون وسطایی آل سعود منتقل کردند . 

نشست روشنگری با موضوع معرفت انقلابی در مقررگردان شهید احمد حیاری برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 21:30 جمعه 31 خردادماه 1398 هم زمان با سالروز شهادت  دکتر مصطفی چمران و به همت حاج رضا محمودخانی فرمانده ی دسته ی سوم گروهان یکم از گردان شهید احمدحیاری ، نشست روشنگری با موضوع معرفت انقلابی  برگزار شد .

قربانی که با پای خود به قربانگاه رفت

به قلم ـ احمد معین

دهم ذی الحجه عید قربان و روز بندگی است ، در این روز حضرت ابراهیم (ع) به دستور الهی فرزندش اسماعیل را به قربانگاه برد تا ذبح کند ، اما خواست خداوند امتحان ایشان بود و ابراهیم (ع) سربلند از این امتحان هم بیرون آمد. 

 

 

 

مردم ولایتمدار شوش یک بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس مشت محکمی بر اسرائیل غاصب زدند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرشوش ، ساعت 9 صبح روز جمعه 10 خردادماه 1398 با حضور مردم ولایتمدار و مسئولین شوش در مقابله با «طرح معامله ی قرن ترامپ» پرشورتر از سال گذشته برگزار شد .

فریاد استغاثه شیعیان محاصره شده شهرهای الفوعه و کفریا سوریه در شوش

سید مهدی موسوی ـ خبرنگار شوش نیوز

مردم ولایتمدار شهرستان شوش امروز جمعه 27 شهریور 1394 پس از اقامه نماز جمعه  با امضاء طوماری  تلاش کرده اند فریاد استغاثه شیعیان مظلوم و بی دفاع این دو شهر را به گوش مسلمین برسانند. 

 

 

 

گردهمایی سیاسی رمضان در نمازخانه ی سپاه ناحیه ی شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز یکشنبه 29 اردیبهشت ماه 1398 ، گردهمایی سیاسی رمضان با حضور جمعی از سپاهیان و بسیجیان در نمازخانه ی سپاه ناحیه ی شهرستان شوش برگزار شد .

پیام تسلیت مدیر کانون بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه ی شوش در پی درگذشت عموی حجت الاسلام سید حسن نجاتی زاده

در پی درگذشت عمومی حجت الاسلام سید حسن نجاتی زاده ، نماینده ی طلاب شهرستان شوش در قم ، حاج رضا محمود خانی مدیر کانون  بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه ی شوش این ضایعه‌ ی  را به ایشان و سایر بازباندگان تسلیت گفت و پیامی را صادر نمود .

دیدار علی عبدی نسب سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با فرمانده نیروی انتظامی

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 11:45 یکشنبه 22 مهرماه 1397 ، علی عبدی نسب پس از دیدار با امام جمعه ، در دومین دیدار حضوری خود با مسئولین ؛ به ستاد فرماندهی نیروی انتظامی رفت و با سرهنگ حمیدرضا بهاروند پیمان همکاری فی ما بین بست .

تقسیم بسته های بهداشتی و شیر در کمپ روستاهای مگرن

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

طی دو روز متوالی گروه های جهادی گردان دوم امام حسین(ع) به فرماندهی سرگرد پاسدار حجت اله رضایی با حضور در روستاهای مگرن که همچنان اهالی این روستاها از سیلاب رودخانه ی دز رنج می برند بسته های حمایتی را بین آنها تقسیم نمودند .


  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست