04252018چهارشنب
Last updateیکشنبه, 11 آوریل 3260 9pm

راهپیمایی ضد آمریکایی ، صهیونیستی نمازگزاران شوش پس از اقامه نماز جمعه برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

مردم ولایتمدار و انقلابی شهر پس از اقامه نماز سیاسی عبادی جمعه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت اقدام سخیف رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی راهپیمایی کردند.


روز شمار دفاع مقدس ( قسمت یازدهم )

ایده ـ عباس کرم الهی

در تاریخ 5 آذرماه 1358 ، سازمان بسیج مستضعفین یکی از نیروهای پنجگانه سپاه پاسداران و از یکی مهمترین بازوهای قدرت جمهوری اسلامی به شمار می‌رود که مأموریت جذب، آموزش، سازماندهی و به کار گیری نیروهای داوطلب مردمی را در راستای اهداف انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن را بر عهده دارد.

پنجمین جلسه ی جبهه ی مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 21 جمعه 27 بهمن 1396 به مدت دو ساعت و نیم ، پنجمین جلسه ی جبهه ی  مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان شوش ، با محوریت « بررسی عمده ترین مشکلات شهرستان » برگزار شد .

معاونت فرمانداری شهرستان شوش در رشته ی دکترای علوم سیاسی پذیرش شد

شهلا منگری ـ خبرنگار شوش نیوز

با خبر شدیم که عبدالحسن آل کثیر معاونت فرمانداری شهرستان شوش با موفقیت مفتخر شده در رشته ی دکتری علوم سیاسی پذیرش شود  .

مردم ولایتمدار شوش در لبیک به ولی امر مسلمین در آوردگاه 22 بهمن تاریخی ترین حماسه ی خود را ثبت نمودند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

مردم قهرمان و همیشه در صحنه ی شهرستان شوش هم‌زمان با سایر نقاط ایران اسلامی راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن‌ماه را در حالی برگزار کرد که  مردم دیارشهر شوش تاریخی ترین حماسه در آوردگاه یوم الله 22 بهمن را به نام خود ثبت نمود .

چهره شناسی شماره 5

امروز هم مثل روزهای گذشته دو چهره از شهروندان شوش را برای شناسایی در معرض دید شما مخاطبین وفادار و پایه ی این پایگاه قرار داده ایم تا با شرکت در این مسابقه توانسته باشیم در کنار هم سهمی در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی داشته باشیم .

انقلاب اسلامی ایران (قسمت یازده ، دوازده و سیزده )

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

دشمن شناسی انقلاب:

هر رویدادی در جهان امروز دارای موافقین و مخالفینی است.دلایل ایجادی برای هر یک نیز قابل قبول و تایید است.هر گروه یا سازمانی با رفتارهایی موافق است که دیگری در نقطه ی مقابل آن قرار می گیرد.بسته به حجم یک رویداد تعداد مخالفین و موافقین نیز افزایش می یابد.

تحلیلی اجمالی بر برجام ، آیا آمریکا آنقدر مهم است ؟!

به قلم ـ برهان زبیدی

 بدعهدی و خدعه ی آمریکایی‌ها در ماجرای برجام و سر باز زدن آن‌ها از عمل به تعهداتشان، آن‌هم در شرایطی که جمهوری اسلامی همه پیش‌پرداختهایش را انجام داده است، اگرچه «خسارت محض» (1395/1/1) است اما تجربه مغتنمی را نیز برای ملت ایران رقم زده است.

 

 

 

انقلاب اسلامی ایران (قسمت دهم ـ دوست شناسی انقلاب)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

انقلاب اسلامی ایران مانند هر رویدادی دارای طرفداران و مخالفینی بود.آن ها در چند شکل وارد انقلاب شدند.محبان و دوستداران که افرادی خاص یا گروه هایی معین بودند و زمانی شامل کشورها می شدند.

آیا شهادت شیخ نمر ، آخرین میخ بر تابوت آل سعود است ؟

احمد معین ـ خبرنگار شوش نیوز

سه سال پیش نیروهای امنیتی سعودی با یورش به اتومبیل شیخ شهید و مجروح کردن ایشان ، اورا به زندانهای مخوف و قرون وسطایی آل سعود منتقل کردند . 

انقلاب اسلامی ایران (قسمت نهم ـ هدف شناسی انقلاب)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

ارزیابی هر انقلابی دارای شیوه های مختلفی است.اینکه چرا به وجود آمد؟ چه کسانی با چه ماهیتی در ایجادش نقش داشتند؟نگرش های مردم چه بود؟نتیجه ی انقلاب چه شد؟ آیا خواسته هایی مطرح بود؟ 

قربانی که با پای خود به قربانگاه رفت

به قلم ـ احمد معین

دهم ذی الحجه عید قربان و روز بندگی است ، در این روز حضرت ابراهیم (ع) به دستور الهی فرزندش اسماعیل را به قربانگاه برد تا ذبح کند ، اما خواست خداوند امتحان ایشان بود و ابراهیم (ع) سربلند از این امتحان هم بیرون آمد. 

 

 

 

انقلاب اسلامی ایران (قسمت هشتم ـ ابزار شناسی انقلاب)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

یکی از راه های شناخت ماهیت انقلاب مطالعه ی ابزارهای به کار رفته در آن از ابتدای حرکت تا پیروزی است.این بدان معناست که ماهیت انقلاب های جهانی تابعی از روش ها و ابزارهای آن هاست.

فریاد استغاثه شیعیان محاصره شده شهرهای الفوعه و کفریا سوریه در شوش

سید مهدی موسوی ـ خبرنگار شوش نیوز

مردم ولایتمدار شهرستان شوش امروز جمعه 27 شهریور 1394 پس از اقامه نماز جمعه  با امضاء طوماری  تلاش کرده اند فریاد استغاثه شیعیان مظلوم و بی دفاع این دو شهر را به گوش مسلمین برسانند. 

 

 

 

انقلاب اسلامی ایران (قسمت هفتم ـ انقلاب شناسی انقلاب)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

یکی از موضوعات مهم در شناخت انقلاب اسلامی ایران شناخت انقلاب های جهانی و مقایسه ی آن در عرصه های مختلف است.این فعالیتی علمی و به دور از تعصبات فردی و گروهی است.

انقلاب اسلامی ایران (قسمت ششم ـ رویداد شناسی انقلاب)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

در جریان پیروزی انقلاب اسلامی رویدادهای متعددی به وقوع پیوستند.بعضی برای تسریع در موفقیت لازم و ضروری بودند و تعدادی نیز کمکی به آن نکردند.شناخت رویدادهایی که کمک دهنده و نیز مانع بودند برای آیندگان امری لازم و ضروری است.

انقلاب اسلامی ایران (قسمت پنجم ـ گروه شناسی انقلاب)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

در میان انقلاب های دنیا می توان واژه ی "انقلاب بزرگ" را یافت.آن دسته از انقلاب هایی که با تغییرات اساسی در حکومت و ساختار اجتماعی یک کشور یا جامعه به وجود آمدند.

نشست فصلی جمنای شهرستان شوش با حضور دکتر سید محمد حسینی برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 17:20 روز سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 ، نشست فصلی جبهه مردمی انقلاب اسلامی شهرستان شوش با حضور دکتر سید محمد حسینی مسئول کمیترسانه و فضای مجازی جمنای کل کشور در مسجد شهدای شوش برگزار شد .

انقلاب اسلامی ایران (قسمت چهارم ـ ریشه شناسی انقلاب)

به قلم ـ استاد جعفر دیناروند

رویدادهای اجتماعی به دلیل ایجاد آن ها به وسیله ی انسان دارای معنا و مفهوم خاصی هستند.آغازینی برای آن ها متصور است و ریشه ای و بنیانی دارند که باعث شکل دهی آن ها می شوند.طبیعی است که انقلاب بزرگی مانند ایران نمی تواند از این قاعده مستثنی باشد.


  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست