05242019جمعه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۷۰۷۰۹3405

اقتصادی

سرپرست اداره ی صمت شوش تاکید کرد: عرضه و فروش در شوش ایده آل است ، شهروندان نگران نباشند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز دوشنبه 9 مهرماه 1397 هم زمان با روز همبستگی و همدردی با کودکان و نوجوانان فلسطینی و روز جهانی سالمندان ،رئیس ادارات صمت ، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف شهرستان شوش به همراه فرامرز بهرامی معاون و مهدی کروی بازرس ویژه  ی اداره ی صمت از سه فروشگاه مهم توذیع مواد غذایی و خشکبار بازدید به عمل آوردند .

به گزارش شوش نیوز ، اولین فروشگاهی که مورد بازدید قرار گرفت ، فروشگاه زنجیره ای افق کورش واقع در بلوار مدرس شرقی بود که خوشبختانه موادغذایی خصوصا « برنج و روغن » در این فروشگاه موجود و اتیکت های فروش نیز در کنار اجناس نصب شده بود .

دومین فروشگاهی که مورد بازدید قرار گرفت هایپر بزرگ قصر واقع در خیابان امام خمینی(ره) پایین تر از آستان مقدس حضرت دانیال نبی (ع) بود ، در این فروشگاه هر قوطی رب گوجه ی یک کیلویی خرم با ارائه ی فاکتور خرید به مصرف کننده 14 هزار تومان فروخته می شد .


سومین فروشگاه مورد نظر ؛ فروشگاه بزرگ مواد غذایی به مدیریت کریم خنیفر واقع در بلوار پیروزی بود که در دید عموم مردم مایحتاج مورد نیاز مورد  نظیر « برنج ، رب گوجه ، انواع روغن های مایع و جامد ، قند و... » را تا سقف ساختمان برای فروش گذاشته بود و جالب توجه این که این اجناس را پایین تر از قیمت فاکتور  در اختیار مصرف کننده قرار می داد .


در بازدید از این فروشگاه حسن پور رئیس اداره ی تعزیرات حکومتی هم به جمع بازدیدکنندگان ملحق شد و از نزدیک خواستار فاکتور فروش از کارخانه ی تولید روغن شد .

محمد بهمن سرپرست اداره ی صنعت ، معدن و تجارت شهرستان شوش در ادامه ی این بازدید جهت  دور کردن نگرانی مردم ولایتمدار شهرستان شوش گفت : خوشبختانه روزانه  مواد غذایی از کارخانجات تولیدی به شهرستان شوش می آید و همانگونه که شما خیبرنگار شوش نیوز می بینید در همین لحظه که ما در حال بازدید هستیم دو وانت روغن در همین فروشگاه در حال تخلیه است و خوشبختانه با همکاری سپاه ناحیه ی شهرستان شوش  مایحتاج مورد نیاز که توسط مدیران فروشگاه خریداری شده در آخر همین هفته توسط کامیون ها از دیگر نقاط کشور روانه ی این شهرستان خواهد شد و لذا  از این باید جای هیچگونه نگرانی نیست .


سرپرست اداره ی صمت شهرستان شوش در پایان به تصویب ماده ای از لایحه ی اصلاح قانون نظام صنفی کشور توسط مجلس شورای اسلامی پرداخت و گفت :  در ماده ی 52 ، کمیسیون نظارت موظف است برای نظارت بر واحدهای صنفی، «بازرسان و ناظرانی از بین معتمدان خود »تعیین کند. گزارش بازرسان و ناظران برای مراجع قانونی ذیصلاح قابل پیگیری است. برای بازرسان و ناظران از سوی کمیسیون نظارت کارت شناسایی صادر می شود.


وی در ادامه خطاب به اصناف و بازاریان شهرستان شوش گفت : از دیگر بازاریان و فروشگاه های عمده ی توزیع مواد غذایی انتظار دارم همانند کریم خنیفر که یکی از منصف ترین فروشندگان ما به شمار می آید هم اجناس خود را در معرض دید عموم قرار دهند و حداقل به نرخ فاکتور فروش آنها را به فروش برسانند .

بهمن در بخش پایانی سخنان خود خطاب به اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان شوش گفت : انتظار دارم خبرنگاران شهرستان شوش همانگونه که تاکنون در برقراری آرامش و رفاه مردم کوشا بوده اند از این به بعد هم  با ما در اتباط باشند که سفیران  دور کردن رعب و وحشت بین مردم باشند.


 

حسن پور رئیس تعزیزات حکومتی شهرستان شوش نیز خطاب به تولیدکنندگان مایحتاج و ارزاق عمومی مردم گفت : وقتی که محموله ای را به یکی از مشتریان عمده ی خود می فرشید در کنار آن بارنامه و فاکتور اجناس خریداری شده را هم به مشتریان خود تحویل دهید که با این کار ما بتوانیم جلوی هرگونه گرانفروشی و احتکار را بگیریم .

  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست