02202018سه شنبه
Last updateیکشنبه, 11 آوریل 3260 9pm

با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان ، مشکلات برق شوش بررسی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز پنجشنبه 13خرداد 1395 ساعت 9:45 با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان جلسه ی به منظور بررسی وحل مشکلات برق شهرستان شوش در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

 

 

 

ستاد تنظیم بازار شهرستان شوش تشکیل جلسه داد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز یکشنبه15 اسفند 1395 ساعت 14:20 به منظور نظارت بر نرخنامه های مصوب و هم چنین بالا بودن سطح کیفی مواد غذایی و رعایت سلامت شهروندان و مهمانان نوروزی ، ستاد تنظیم بازار تشکیل جلسه داد .

رئیس انجمن صنفی رانندگان کامیون و تریلر شوش از احداث پارکینگ بزرگ خارج از شهر شوش خبر داد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز پنجشنبه 29مهر1395 ساعت 20:30 رئیس انجمن صنفی رانندگان کامیون و تریلر شوش در یک گفت و گوی اختصاصی با شوش نیوز از  احداث پارکینگ بزرگ خارج از محدوده ی شهر شوش خبر داد .

 

 

 

رئیس جدید اداره ی صنعت ، معدن و تجارت شوش در اولین گفت و گوی خبر از خواهرخواندگی اقتصادی شوش با شهر عماره ی عراق خبر داد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

پس از این که فرامرز بهرامی رئیس سابق اداره ی صنعت ، معدن و تجارت به تقاضای خود مسئولیت را واگذار کرد و از چهار روز پیش مهندس غلامرضا اسلامی پناه سکان این اداره را بر عهده گرفت و امروز شنبه 7اسفند1395 ساعت 18 اولین گفت و گوی خبری خود را با شوش نیوز انجام داد .

دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اهواز در شهرستان شوش تأسیس شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز پنجشنبه 5 شهریور 1394 با دو ساعت تأخیر ، ساعت 12 به منظور تأسیس دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اهواز در شوش جلسه ی با حضوز شهلا عموری مدیر اتاق بازرگانی استان خوزستان در دفتر رئیس اداره ی صنعت ، معدن و تجارت شوش برگزار شد .

 

 

 

مصاحبه با رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شوش

احمد معین ـ شوش نیوز

در آستانه ی فرا رسیدن تعطیلات نوروزی و آمدن مهمانان نوروزی و راهیان نور  با فرامرز بهرامی رئیس اداره ی صنعت ، معدن و تجارت شهرستان شوش پیرامون  کنترل و نظارت بر قیمت های اجناس  در گفت و گو با خبرنگار شوش نیوز از طرح پایش بازار در تعطیلات نوروزی خبر داد .

 

 

 

مقالات دیگر...


  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست