07242019چهارشنب
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۸۰۱۳۰3777

اردوگاه شهید درویشی تعطیل شد و سیل زدگان به خانه های خود بازگشتند

ساعت 20 جمعه 30فروردین 1398 سیل زدگان اسکان یافته در پادگان آموزشی شهید حسن درویشی با بدرقه ی فرمانده ی سپاه ناحیه ی شوش به خانه های خود بازگشته و این اردوگاه  رسما تعطیل شد .

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه ی شوش با پایین آمدن خروجی سدکرخه و آرام شدن رودخانه در غرب شوش  ، اهالی روستای دوار که در اردوگاه شهید درویشی اسکان یافته بودند به خانه و کاشانه ی خود بازگشتند .


سروان پاسدار علی رضا ایمانی  در راستا گفت :  با آماده شدن منازل منطقه ی دوار برای سکونت مردم امروز با اطلاع شورای تامین اردوگاه شهید درویشی شهرستان تخلیه شد و مردم به خانه های خود بازگشتند.

وی در ادامه گفت با حضور در پادگان شهید درویشی و صحبت با مردم با تشکر از همکاری مردم سیل زده با عوامل پادگان و نیرو های اردوگاه در جهت خدمت رسانی صحبت بعمل آورد.

فرمانده سپاه شهرستان با ابراز همدردی با مردم سیل زده شریف و شهید پرور شهرستان به آنها جهت تحمل این دوره بحران ، تقدیر و تشکر نمود .

همچنین از زحمات جمعیت هلال احمر و تمام کسانی که در این اردوگاه در امر خدمت رسانی به این عزیزان دخیل بودن تشکر  کرد.

در پایان؛ سروان پاسدار فرمانده  سپاه ناحیه شوش در مراسم بدرقه مردم از اردوگاه  به خانه هایشان از خداوند سلامت و تندرستی را برای این مردم شریف خواستار شد و تاکید کرد ما همچنان پیگیر رفع مشکلات محل زندگی شما هستیم و تا بازگشت آرامش به خانه های شما در کنارتان خواهیم بود.

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست