07242019چهارشنب
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۷۰۸۱۴3490

گزارش سفر یک روزه ی سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش به اداره ی کل

از ساعت 11 الی 15:30 روز دوشنبه 14 آبان ماه 1397 به مناسبت روز فرهنگ عمومی ، علی عبدی نسب به همراه جمعی از پرسنل اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و دو نفر از هنرمندان با معاونین اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان دیدار نمود .

 

به گزارش واحد خبر و فضای مجازی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ؛ در اولین مرحله از این سفر یک روزه سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش و هیئت همراه  به دفتر معاونت هنری و امور سینمایی رفت و در این خصوص اظهار نمود : در حال حاضر سه نفر از پرسنل  در اداره  حضور دارند و مابقی پرسنل را با خود آورده ام تا هم روز فرهنگ عمومی را تبریک بگویم و  هم پیگیری مسائل مالی و سه رخداد در پیش رو « برگزاری همایش شعر ناله های فرات ، برگزاری دوازدهمین همایش استانی خبرنگار در مسیر حادثه « یادواره ی شهدای تروریستی 13 شهریور اهواز» و میزبانی جشنواره ی بین المللی شعر رضوی » باشم .

 

وی در ادامه ضمن ابراز رضایت کامل از همکاری پرسنل  اداره و هنرمندان شوش یادآور شد : خوشبختانه پرسنل اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی درست است که از نظر نیروی انسانی  در حد استاندارد نیستیم اما  هر کدام از نیروهای ما به حدی فعال و جنب و جوش دارند که کاری زمین نمی ماند و خلعی احساس نمی شود .


ناصر چنانی معاون امور هنری و سینمایی اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان ضمن قدردانی از سرپرست و پرسنل اداره به حفظ شأن و منزلت « کریم ستاوی و عباس کرم الهی » اشاره کرد و در این خصوص گفت : این دو نفر برای اداره ی کل نیروهای خاص و ویژه ای هستند و با توجه به این که از طرف اداره ی کل و یا اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی هیچگونه مساعدتی به آنها نمی شود اما مسئولیت هایی که به آنها محول شده به خوبی از عهده ی آن بر آمده اند و من سفارش لازم را حتی در ادوار گذشته برای این عزیزان داشته ام .

وی در ادامه افزود : هر مدیری که به پرسنل و زیر مجموعه ها خود عزت و احترام بگذارد در واقع به خودش عزت و احترام گذاشته است و من با توجه به شناختی که از سال ها قبل با عبدی نسب داشته و دارم ؛ همین خصوصیات را از قبل داشته و اکنون هم قطعا با همکاری پرسنل و هنرمندان ؛ در صورتی که از این وضعیت اقتصادی رها شویم تحولی به وجود خواهد آورد .

مرتضی جمشیدی معاون فرهنگی اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش  دومین مرحله از این سفر بود که پس از شنیدن سخنان سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش به دو موضوع مهم اشاره کرد و خاطر نشان نمود : ظرف همین هفته  مبلغی را برای برگزاری همایش شعر ناله های فرات واریز خواهم نمود و با توجه به این که دوسال برای برگزاری همایش استانی خبرنگار در مسیر حادثه مساعدتی نداشته ایم ، امسال ضمن حضور در این مراسم ، مبلغی را به حساب انجمن روزنامه نگاران واریز خواهیم نمود .


در سومین مرحله قرار بر این شد که با سید کریم موسوی معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان نشستی در خصوص برگزاری مراسم اختتامیه ی شهر رضوی به زبان عربی برگزار شود ، اما چون ایشان حضور نداشتند خانم حسن پور کارشناس قرآن و عترت گفت : در صورت موافقت سید کریم موسوی فردا به شوش خواهیم آمد تا در جلسه ای تمام مسائل را با دکتر غزی فرماندار شهرستان شوش برنامه ریزی کنیم .


در چهارمین  مرحله از این سفر به سراغ عباس حیدری رئیس روابط عمومی اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان رفتیم که ایشان ضمن تبریک به علی عبدی نسب به خاطر انصاب ایشان به عنوان سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ، توجه به اصحاب رسانه و مطبوعات را تأکید نمود و در این خصوص اظهار داشت : ضمن این که  توجه به پرسنل و هنرمندان  کلیه ی رشته های هنری نباید فراموش شود ؛ اما توجه به اصحاب رسانه و مطبوعات می بایست ویژه باشد و جای بسی خوشحالی است که در این سفر پیشکسوت رسانه و مطبوعات را با خود آورده اید و این نشان از دید باز شما به اصحاب رسانه و مطبوعات است .


وی افزود : مسئول روابط عمومی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ضمن تعامل با اصحاب رسانه و مطبوعات ، نباید اخبار اداره را مستقیم در اختیار خبرنگاران قرار دهد خصوصا اخباری که به آمار و ارقام در آن اشاره می شود ، لذا  لینک سایت اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را در اختیار اصحاب رسانه و مطبوعات قرار دهیدتا از این به بعد با ذکر منبع اخبار فرهنگی و هنری رسانه ای شود .

علی عبدی نسب ضمن قدردانی از عباس حیدری رئیس روابط عمومی اداره ی کل خاطر نشان نمود : در آینده ی نزدیک قرار است اولین نشست را با اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان داشته باشیم و عباس کرم الهی پیگیر تدارک این جلسه است .


حضور در دفتر شورای فرهنگ عمومی و صحبت با خانم قاضی در پنجمین مرحله از سفر علی عبدی نسب ،تأکید بر برگزاری شورای فرهنگ عمومی به صورت ماهانه را در بر داشت .


خانم قاضی در این دیدار تصریح نمود : سرفصل های  جلسات را به تمام ادارات تحت پوشش ارسال کرده ایم اما اگر از بین اعضای شورا تغییراتی صورت گرفته ، نام آنها را در اولین فرصت اعلام نموده تا برای آنها به امضاء حضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده ی ولی فقیه  و رئیس شورای فرهنگی استان خوزستان ابلاغ صادر شود .


سهیلا حاجی نوروز رئیس اداری مالی و امید احمدی ذی حساب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان دو شخصیت حقوقی دیگر بودند که علی عبدی نسب سرپرست و خدیجه طالبی مسئول امور مالی اداری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی برای صدور چک در مورد اسناد صادرشده رایزنی های لازم را انجام داده و با پاسخ مثبت  ذی حساب اداره ی کل این سفر خروجی خوبی را به دنبال داشت .


پایان این سفر یک روزه اقامه نماز ، زیارت بقعه ی متبرکه  علی بن مهزیار اهوازی ، ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام  و صرف ناهار در رستوران شهاب بود که با بارش باران این نعمت الهی همراه بود .

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست