04222018یکشنبه
Last updateیکشنبه, 11 آوریل 3260 9pm

نمای ورودی شوش نیاز به نظافت دارد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ سیده حسنه مسلمی نیا

وقتی که از شهرستان دزفول قصد سفر به شوش را داشته باشی ، بعد از پشت سر گذاشتن دور برگردان جاده ی ترانزیت ، اگر سمت چپ خود ، کنار دیوار محوطه باستانی را مشاهده کنی ، تلی از زباله را در میابی که برای این دیار کهن زیبنده نیست .


پارک لاله شوش نیاز به توجه دارد

به قلم ـ عباس کرم الهی

امروز سه شنبه 14 فروردین 1396 وقتی از کنار پارک لاله ی شوش واقع در شمالی ترین نقطه ی حوزه ی شهری ، جنب مسجد امام جعفرصادق می گذشتم  ، زباله های در حال سوختن ، آن هم توسط کارگر پارک ، باعث شد که این گزارش را منتشر کنم .

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در جوار دعبل خزایی افتتاح و به بهره برداری رسید

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 13:15 روز شنبه 14 بهمن ماه 1396 ، به همت اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ، کمیته ی فرهنگی و هنری و با همکاری ادارات و انجمن های فرهنگی و هنری ؛ نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی توسط سرپرست فرمانداری افتتاح و به بهره برداری رسید .

طرح نوروزی آرامش بهاری در امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان شوش از ابتدای سال 1397 آغاز شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

هر چند که درساعات اولیه روز جمعه 25 فروردین 1396 ، طرح نوروزی آرامش بهاری در امامزادگان و بقاع متبرکه ی شهرستان شوش آغاز شده ، اما اگر به صورت جدی تر بخواهیم به این موضوع بپرداریم از عصر روز پنجشنبه 1 فروردین1397 لحظه به لحظه بر تعداد زائرین افزوده شده است .

جلسه ی کمیته ی کودک و نوجوان ستاد دهه ی مبارک فجر شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 11:45 روز سه شنبه 3 بهمن 1396 ، جلسه ی کمیته ی کودک و نوجوان ستاد دهه مبارک فجر در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد .

شرکت تعاونی هنرهای دستی نیاز در شوش رسما آغاز به کار نمود

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 11 روز سه شنبه 24 بهمن 1396 طی مراسمی با حضور رامین کیانی رئیس اداره ی بهزیستی ، اولین شرکت تعاونی هنرهای دستی نیاز با عنوان « هنرکده ی نیاز » افتتاح و آغاز به کار نمود .

به مناسبت هفته هوای پاک آیین نهال کاری در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 16 روز دوشنبه 25 دیماه 1396 به همت جمعیت درختکاری و نگهداری بهاران امید و با همکاری شهرداری ، 200 اصله نهال مثمر بومی به مناسبت هفته ی هوای پاک در شوش کاشته شد .

فروشگاه تعاونی مصرف فرهنگیان شوش افتتاح شد

کبری خشامی ـ خبرنگار شوش نیوز

به همت مدیریت اداره ی آموزش و پرورش شهرستان شوش و همکاری جمعی از فرهنگیان ، با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان ، ساعت 9 صبح روز شنبه 21 بهمن 1396 فروشگاه فرهنگیان شوش افتتاح شد .

امام جمعه ی شهرستان شوش مورد تجلیل اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفت

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 13:15 روز شنبه 23 دیماه 1396 ، آیت الله سید محمد امام ، امام جمعه ی شهرستان شوش ، به خاطر حضور مستمر در همایش های فرهنگی و هنری مورد تجلیل قرار گرفت .

افتتاح کارگاه آزمون الکترونیکی بخش دولتی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شوش

الهه منگری ـ خبرنگار شوش نیوز

طبق برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان ، ساعت10:15 صبح روز دوشنبه 16 بهمن 1396 به صورت ویدئوکنفرانس به صورت همزمان 5 مرکز آزمون الکترونیکی بخش دولتی و 13آموزشگاه آزاد افتتاح و به بهره برداری رسید .

تقاضای معلولین از اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 21 که به اتفاق کارشناس هنری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش جهت نظارت بر اجرای نمایش طنز « ماه عسل » به تالار نیایش رفته بودم ، فردی  که بر روی ویلچر نشسته بود را دیدم که به زحمت خود را به این مکان رسانده بود تا این نمایش را را ببیند .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست