08202018دوشنبه
Last updateیکشنبه, 11 آوریل 3260 9pm
کد خبر: ۹۶۱۱۱۷3040

گزارشی از نمایشگاه کمیته بانوان و خانواده ی ستاد دهه ی فجر شهرستان شوش

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

در این پنج روز به دلیل تراکم خبر مربوط به فعالیت های کمیته های ستاد دهه ی مبارک فجر ،  فرصتی به دست نمی آمد تا از نمایشگاهی که توسط کمیته ی امور بانوان و خانواده ی ستاد دهه ی فجر در معرض دید عموم قرار گرفته است ، خبری را منتشر کنم .

اما روز سه شنبه 17 بهمن ماه 1396 ، در لابه لای برنامه ها به این نمایشگاه رفته و گزارشی از عملکرد بانوان عضو کمیسیون اموربانوان و خانواده ی فرمانداری شهرستان شوش را تهیه و در معرض دید مخاطبین شوش نیوز قرار می دهیم .

فروغ پور احمدی مشاور فرمانداری شهرستان شوش در امور بانوان و خانواده و  رئیس کمیته ی بانوان و خانواده ی ستاد دهه فجر ، بعد از این که ابلاغ خود را از مسئول ستاد دریافت نمود با تشکیل جلسات متعدد و با حضصور نمایندگان ادارات در کمیسیون ، بیش از 300 برنامه را در فهرست خود قرار داد و بخشی از این برنامه ها در نمایشگاهی قرار گرفت که از ابتدای آغاز دهه ی مبارک فجر در مصلای نماز جمعه فعالیت خود را آغاز و تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 19 بهمن 1396در دو وقت صبح و عصر برای بازدید عموم دایر می باشد .


در این نمایشگاه غرفه های « قرآن و عترت  ، کودکان انقلاب ، عفاف و حجاب ،  مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی تسنیم ، صنایع دستی ، گل های مصنوعی ، ظروف سفالی لعابدار ، ماکت ورود حضرت امام خمینی(ره) در فرودگاه مهرآباد ، تزئینات و بدلیجات ابتسام قاسمی بانوی توانجو » توسط « حوزه ی مقاومت بسیج کوثر ، پایگاه مقاومت بسیج شهیده آمنه قربانی ، پایگاه مقاومت بسیج فرحه سرخه از شهر حر ، انجمن توانجویان ، بانوان خود سرپرست و..... » ، 48 ساعت قبل از آغاز دهه ی مبارک فجر آماده شد که جا دارد از کلیه ی دست اندرکاران برپایی این نمایشگاه قدردانی به عمل آید .


شایان ذکر است یکی دیگر از برنامه های این نمایشگاه برگزاری جشنواره ی غذایی بود که حاصل درآمد آن بین نیازمندان تقسیم شد .


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست