02202018سه شنبه
Last updateیکشنبه, 11 آوریل 3260 9pm

چرایی مرگ نوجوان مظلومه غزل صادقی

به قلم  ـ رحمن ایزدی فر

شوش شهری با قدمت چندهزار ساله و دلی دردمند چه رنج ها که نکشیده و چه تازیانه ها که بر گرده اش ننشسته. روز را به امید فردایی دیگر به دست شب می رساند و شب را در آرزوی صبحی دل انگیز ستاره می شمارد .


هفتمین جلسه ی شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10:10 صبح روز جمعه 29 دیماه 1396 هم زمان با روز ملی هوای پاک ، هفتمین جلسه ی شورای سلامت و امنیت غذایی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شوش برگزار شد .

حمل غیر بهداشتی گوشت با وانت رو باز در شوش

به قلم ـ عباس کرم الهی

یکی از شهروندخبرنگاران شوش با ارسال دو تصویر با دوموضوع مختلف ما را بر آن وا داشت تا برای حمایت و دفاع از سلامتی مردم چند سطری را به رشته ی تحریردرآورم که یکی از این تصویر ها مربوط به حمل گوشت قرمز از کشتارگاه به قصابی است .

آیین تجلیل از داوطلبین سلامت شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم  ـ عباس کرم الهی

ساعت 9:45  یکشنبه 3 دیماه 1396  به مناسبت 14 آذر « روز جهانی داوطلب » با 19 روز تأخیر  ، به همت مرکز بهداشت  شهرستان شوش در سالن اداره ی تبلیغات اسلامی از « داوطلبین و سفیران سلامت محله » تجلیل به عمل آمد .

از بهورزان شوش تجلیل به عمل آمد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

پس از 13 روز تأخیر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول و به همت شبکه ی بهداشت و درمان و مرکز بهداشت از بهورزان شهرستان شوش ، ساعت 10 صبح روز شنبه 25 شهریور1396 در سالن تبلیغات اسلامی تجلیل به عمل آمد .

دکتر عبدالناصر میرشکاک در گفت و گوی ویژه خبری گفت :فرهنگ و روحیه بسیجی را باید روز به روز گسترده تر کرد.

معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی دزفول به مناسبت هفته ی بسیج امروز چهارشنبه 1آذر ماه1396 در گفت و گوی ویژه ی خبری در مورد بسیج و بسیجی مهم ترین عامل پیروزی های پی درپی انقلاب اسلامی را حضور مقتدر بسیج دانست .

انتظار اهالی کوی نیروی انتظامی از شهرداری و مرکز بهداشت

عده ای از ساکنان کوی نیروی انتظامی ، جنب پمپ گاز شهرک سلمان فارسیبا ارسال نامه ای به پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز ، تقاضای توجه شهردار شوش را خواستار شده اند .

مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان شوش برگزار گردید

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ عیسی کرملاچعب

ساعت 11:30 روز یکشنبه 23 مهرماه1396 مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان شوش با حضور دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول در سالن امور تربیتی برگزار شد .

تقاضای مسئول امور انضباطی انجمن روزنامه نگاران شهرستان شوش از شوش نیوز

روز شنبه 18 شهریور1396 مصادف با عید سعید غدیر خم ، در حالی که از کرمان به طرف اهواز در حال تردد بودم ، مسئول امور انضباطی انجمن روزنامه نگاران شهرستان شوش با ارسال نامه ای در دنیای مجازی به صورت خاص از این پایگاه یاری خواست .

پیگیری نبود پزشک متخصص گوش ، حلق و بینی توسط شوش نیوز

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ کریم ستاوی

به دنبال پیگیری عدم وجود متخصص پزشک متخصص گوش ، حلق و بینی در شهرستان شوش که خبر آن را شنبه18 شهریورمصادف با عید غدیر خم در شوش نیوز منت کرده بودیم ، امروز دوشنبه 3 مهرماه به اتفاق دو نفر از همکاران به شبکه ی بهداشت و درمان رفته و نتیجه ی کار را جویا شدیم .

سومین جلسه ی شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 28تیرماه 1396 سومین جلسه ی شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش در سال جاری با محوریت بررسی هشت سر فصل مصوبات جلسه ی گذشته و راه های مقابله با دمای بالای 50 درجه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست