10182018پنج شنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

در سفر نیمروزی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان شوش هشت پروژه افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

از ساعت7:15 صبح روز پنجشنبه 5 مهرماه 1397 که دکترقاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و هیئت همراه در روستای حمیدآباد «ابتدای حوزه ی استحفاظی شوش» مورد استقبال مسئولین قرار گرفت ، بدون وقفه در روستای میثم تمار  مرکز خدمات جامع سلامت این روستا را افتتاح نمود .


دومین جلسه ی شورای سلامت و امنیت غذایی سال 97 شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 9:30 صبح روز سه شنبه 8 خردادماه 1397 ، دومین جلسه ی شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش در سال 1397 به ریاست فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

آیین تجلیل از داوطلبین سلامت شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم  ـ عباس کرم الهی

ساعت 9:45  یکشنبه 3 دیماه 1396  به مناسبت 14 آذر « روز جهانی داوطلب » با 19 روز تأخیر  ، به همت مرکز بهداشت  شهرستان شوش در سالن اداره ی تبلیغات اسلامی از « داوطلبین و سفیران سلامت محله » تجلیل به عمل آمد .

نخستین جلسه ی شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش در سال 1397 برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 11:35 روز دوشنبه 3 اردیبهشت ماه 1397 ، نخستین جلسه ی شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان  برگزار شد .

دکتر عبدالناصر میرشکاک در گفت و گوی ویژه خبری گفت :فرهنگ و روحیه بسیجی را باید روز به روز گسترده تر کرد.

معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی دزفول به مناسبت هفته ی بسیج امروز چهارشنبه 1آذر ماه1396 در گفت و گوی ویژه ی خبری در مورد بسیج و بسیجی مهم ترین عامل پیروزی های پی درپی انقلاب اسلامی را حضور مقتدر بسیج دانست .

آخرین جلسه ی شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش در سال 96 برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 13:15 روز شنبه 26 اسفندماه 1396 دوازدهمین جلسه ی شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش به ریاست عبدالحسن آل کثیر معاونت فرمانداری و با حضور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش و رئیس دادگسنری بخش شاوور در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان شوش برگزار گردید

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ عیسی کرملاچعب

ساعت 11:30 روز یکشنبه 23 مهرماه1396 مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان شوش با حضور دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول در سالن امور تربیتی برگزار شد .

چرایی مرگ نوجوان مظلومه غزل صادقی

به قلم  ـ رحمن ایزدی فر

شوش شهری با قدمت چندهزار ساله و دلی دردمند چه رنج ها که نکشیده و چه تازیانه ها که بر گرده اش ننشسته. روز را به امید فردایی دیگر به دست شب می رساند و شب را در آرزوی صبحی دل انگیز ستاره می شمارد .

پیگیری نبود پزشک متخصص گوش ، حلق و بینی توسط شوش نیوز

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ کریم ستاوی

به دنبال پیگیری عدم وجود متخصص پزشک متخصص گوش ، حلق و بینی در شهرستان شوش که خبر آن را شنبه18 شهریورمصادف با عید غدیر خم در شوش نیوز منت کرده بودیم ، امروز دوشنبه 3 مهرماه به اتفاق دو نفر از همکاران به شبکه ی بهداشت و درمان رفته و نتیجه ی کار را جویا شدیم .

هفتمین جلسه ی شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10:10 صبح روز جمعه 29 دیماه 1396 هم زمان با روز ملی هوای پاک ، هفتمین جلسه ی شورای سلامت و امنیت غذایی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شوش برگزار شد .

حمل غیر بهداشتی گوشت با وانت رو باز در شوش

به قلم ـ عباس کرم الهی

یکی از شهروندخبرنگاران شوش با ارسال دو تصویر با دوموضوع مختلف ما را بر آن وا داشت تا برای حمایت و دفاع از سلامتی مردم چند سطری را به رشته ی تحریردرآورم که یکی از این تصویر ها مربوط به حمل گوشت قرمز از کشتارگاه به قصابی است .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست