07122019جمعه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

آرشیو اخبار مجموعه اجتماعی

مؤسسه ی بهزیست باران شوش دوره های آموزش شاد زندگی کردن را آغاز کرد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت مؤسسه ی بهزیست باران وابسته به اداره ی بهزیستی و با همکاری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ، دوره ی آموزش اثر مرکب  ر یک زندگی شاد را آغاز شد .


نجاتی در جلسه ی کمیته ی حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست گفت : حرس درختان آری قطع درختان هرگز

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز دوشنبه 23 فروردین 1395 ساعت 10:45 ، نخستین جلسه ی کمیته ی حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست  در سالن اجتماعات فرمانداری شوش برگزار شد .

 

 

 

به بهانه آغاز سال نو و خرید شب عید

احمد معین

درهر سرزمین و فرهنگ مردمانش، روزهای خاصی در تقویم رسمی یا عرفی شان هست که شور و هیجان خاصی در جامعه به وجود می آورد و باعث می شود مردم به بازار بروند و لباس نوبرای خود و اسباب و اثاثیه جدید برای منزل بخرند . 

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش روز چهارشنبه 6 خرداد 1394 ساعت 9:30  با موضوع «مدیریت  معدن دفع زباله های شهر شوش در سالن اجتماعی فرماندار این شهرستان برگزار شد .

 

حمایت مدیر گروه نمایش اندیشه ی شهرستان شوش از محیط زیست

به قلم ـ امین رحیمی

ساعت 20:45 دقیقه چهارشنبه 9 اسفندماه 1396 وقتی جهت دیدن نمایش حکایت ناتمام یک زن به کارگردانی عباس کرم الهی مدیر گروه تئاتر اندیشه رفته بودم ، این کارگردان با گفتن یک جمله ی زیبا هم یک فرهنگ سازی را آغاز نمود و هم از محیط زیست حمایت نمود .

ریزگردها و یا به عبارتی گرد و غبارها ، تن های سالم را هم از پا در می آورد

عباس کرم الهی

ریزگرد چه محلی باشد و چه میهمان ناخوانده ی خارج از کشور ، نفس ها را در سینه ها حبس می کند و تا زمانی که پایتخت نشینان به فکر قلب ایران نباشند هر چند روز یه بار می بایست این ریزگردها را تحمل کنیم. 

کاشت 35 نهال در شوش ، همزمان با روز مقاومت و پایداری دزفول

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ احمد حامدی پور

روز پنجشنبه 4 خرداد 1396 به همت جمعیت درختکاری و نگهداری بهاران امید و با همکاری انجمن توانجویان(معلولین) ، هم زمان با روز مقاومت و پایداری دزفول ، با حضور جمعی از اهالی کوی ابوذرو شهرک دانیال و بیش از 10 نفر از متولدین خرداد ، 35 نهال در شوش کاشته شد .

با پیگیری های سپاه ناحیه ی شوش سیل زدگان مگرن 3 کولردار شدند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

با پیگیری های فرمانده ی سپاه ناحیه ی شهرستان شوش و دیگر فرماندهان تلاشگر حوزه های مقاومت بسیج  ، در آستانه ی فرا رسیدن سالروز آزاد سازی خرمشهر ؛ قبل از ظهر روز پنجشنبه 2 خردادماه 1398 سیل زدگان روستای مگرن 3 اسکان یافته در کانکس های کولردار شدند .

به مناسبت هفته ی معلم در دبستان نجمه ی منطقه ی شاوور درختکاری شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکاس ـ نصره ظهری زاده

به همت انجمن توانجویان(معلولان) و جمعیت درختکاری و نگهداری بهاران امید شهرستان شوش به مناسبت هفته ی معلم در دبستان نجمه ی منطقه ی شاوور درختکاری شد .

بیست پکیج ظروف آشپزخانه بین نیازمندان سیل زده ی شهر الوان توذیع شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 10 صبح روز دوشنبه 23 اریبهشت ماه 1398 ، بیست پکیج ظروف آشپزخانه همراه با 20 تخته پتو و 4 اجاق گاز مسافرتی«پیک نیک» اهدایی بنیاد نیکوکاری  استان اصفهان بین نیازمندان سیل زده ی شهر الوان توزیع شد .

مقالات دیگر...


  • سرمقاله

  • محبوب ترین اخبار

  • آخرین اخبار

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست